WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

TECZKA NA ZAJĘCIA PLASTYCZNE (twarde opakowanie, grubsza): blok rysunkowy, pastele olejne, farby plakatowe - 6 kolorów, 2 pędzle różnej grubości, 2 zeszyty papierów kolorowych
PIÓRNIK: 3 ołówki zaostrzone zakończone gumką, kredki ołówkowe grube, temperówka do grubych i cienkich kredek/ołówków, klej dobrze klejący (nie „magic”), nożyczki dobrze tnące, ale łagodnie zakończone
W I PÓŁROCZU KLASY I UCZNIOWIE NIE PIS PIÓREM. PRZY ZAKUPIE PIÓRA W PÓŹNIEJSZYM CZASIE PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ABY BYŁA WIDOCZNA STALÓWKA. NIE UŻYWAMY CIENKOPISÓW, DŁUGOPISÓW ANI PIÓR KULKOWYCH.

WYCHOWANIE FIZYCZNE I RYTMIKA: wygodne spodenki/getry, koszulka (biała, świeża; najlepiej nabyć od razu 2 lub 3 na zmianę), baletki (na rytmikę), pełne buty na gumowej podeszwie – sznurowane lub na rzepy (na wychowanie fizyczne), używane również jako obuwie zmienne w sezonie jesienno- zimowym.
WOREK ZE STROJEM DZIECKO KAŻDORAZOWO PRZYNOSI DO SZKOŁY, ABY RODZICE MIELI NA BIEŻĄCO WGLĄD W CZYSTOŚĆ STROJU.
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA: zeszyt w 3 linie, zeszyt w kratkę, teczka na kartki ksero zapinana na gumkę, pojemnik na śniadanie
JĘZYK ANGIELSKI: zeszyt w kratkę lub linię
RYTMIKA: 2 zeszyty nutowe w szerszą pięciolinię (rozstaw linii ok. 4 mm), 3 ołówki zakończone gumką, dodatkowa gumka do gumowania
                                        WSZYSTKIE PRZEDMIOTY I ELEMENTY STROJU PROSZĘ PODPISAĆ!

1 września 2014
uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015