ADAPTACJA POMIESZCZEŃ NA POTRZEBY
PAŃSTWOWEJ OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY
MUZYCZNEJ
I STOPNIA  IM. STANISŁAWA MONIUSZKI  W KATOWICACH
WRAZ Z ZAKUPEM WYPOSAŻENIA
ZOSTAŁA ZREALIZOWANA ZE ŚRODKÓW
MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
W RAMACH PROGRAMU
ROZWÓJ INFRASTRUKTURY KULTURY 2016 -
 INFRASTRUKTURA SZKOLNICTWA ARTYSTYCZNEGO





Gratulujemy!
 Oto laureaci I Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Libiążu:
Oliwia Witkowska z klasy p. Magdy Góreckiej - Jodłowskiej - I miejsce w II grupie
Karolina Mrugalska z klasy p. Magdaleny Muchy - III miejsce w II grupie
Wojciech Dorf z klasy p. Magdaleny Muchy - III miejsce w III grupie
Oliwier Lusawa z klasy p. Magdaleny Muchy - III miejsce w IV grupie

 Laura Płatek z klasy p. Anny Kuchlewskiej - III miejsce w V grupie
Nikola Płatek z klasy p. Anny Kuchlewskiej - wyróżnienie w II grupie
Julia Wilner - Paster z klasy p. Ewy Salwarowskiej - wyróżnienie w III grupie
Maria Białka z klasy p. Anny Kuchlewskiej - wyróżnienie w V grupie




18 stycznia 2018
uczniowie klasy Va wraz z p. Aleksandrą Franke
zorganizowali ucztę grecką będącą podsumowaniem cyklu zajęć poświęconych mitologii
Galeria zdjęć


18 stycznia 2018
uczniowie klasy VII wraz z p.
Aleksandrą Franke obejrzeli w Cinema City Punkt 44
ekranizację lektury - powieści Agathy Christie "Morderstwo w Orient Ekspressie"



Gratulujemy!
Oto wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Alfik
Humanistyczny:
I miejsce w kraju
Maja Mach z klasy IV
wynik bardzo dobry
Adam Menżyk
z klasy II
Jan Żemła z klasy II
Wojciech Dorf z klasy III
Paulina Długosz z klasy III
Bartosz Kukuła z klasy III
Emilia Albertusiak z klasy IV
Marcelina Szeffer z klasy IV
Bartosz Holewa z klasy IV
Zofia Ukleja z klasy V
Jan Poręba z klasy V
Nel Dąbrowska z klasy V
Wiktoria Sidło z klasy V
Jan Prudło z klasy VI
Hanna Janeczko z klasy VI
Laura Pawlik z klasy VI
Amelia Iwan z klasy VI
Weronika Byrska z klasy VI
wynik dobry
Maja Frant
z klasy III
Julia Willner - Paster
z klasy III
Katarzyna Węgrzyn z klasy III
Michał Gnajda
z klasy III
Hanna Gocalińska
z klasy III
Urszula Jędrak z klasy III
Szymon Kudełka z klasy IV
Helena Czech
z klasy V
Maja Gwardyś z klasy V
Amelia Żuber z klasy VI
Małgorzata Wierzchałek z klasy VI





17 stycznia 2018
uczniowie klasy Vb
wraz z p. Joanną Krzemień
zorganizowali ucztę grecką
będącą podsumowaniem cyklu zajęć poświęconych mitologii

Galeria zdjęć








14 stycznia 2018
Chór Dziecięcy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara
Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki
pod dyrekcją p. Igi Eckert
koncertował w kościele ojców dominikanów pw. Przemienienia Pańskiego w Katowicach


Gratulujemy!
Anna Nowak z klasy p. Katariny Wieczorekovej zdobyła wyróżnienie
w Ogólnopolskim
Kolędowym Konkursie Gitarowym w Bystrzycy Kłodzkiej



13 stycznia 2018
w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara
odbył się koncert półroczny uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st.
im. Stanisława Moniuszki w Katowicach

Galeria zdjęć


10 stycznia 2018
uczniowie klas I - III bawili się na balu przebierańców,
a uczniowie klas IV - VII - na dyskotece karnawałowej



9 stycznia 2018
uczniowie klasy VIb
wraz z wychowawcą - p. Aleksandrą Franke
i Rodzicami
spotkali się na wspólnym kolędowaniu




Gratulujemy!
Oto wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Zdrowo się odżywiam":
I miejsce
Zofia Bogaczewska (IIb) i Tymoteusz Kuchlewski (IIb)
II miejsce
Kryspin
Janiak (Ib) i Michał Szmajda (IIa)
III miejsce
Agnieszka Jaszczyk (IIIa), Julia Kurczyńska (Ib) i Selma Janulek (IIIb)
wyróżnienia:
Oliwier Zarzycki (Ia), Amelia Krzciuk (IIa), Agata Chmielarz (IIb), Zuzanna Kos (IIb),
Lilianna Kasperek (IIa), Milena Berdzik (Va), Maja Kotkowska (Va)



Gratulujemy!
Oto wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny:
I miejsce w kraju
Wojciech Dorf z klasy III
wynik bardzo dobry
Amelia Gadżała z klasy II
Adam Menżyk
z klasy II
Tymek Kuchlewski
z klasy II
Piotr Strańczyk
z klasy IV
Maja Gwardyś
z klasy V
Jakub Frant
z klasy V
Zofia Ukleja
z klasy V
Amelia Iwan
z klasy VI
wynik dobry
Jan Żemła
z klasy II
Katarzyna Węgrzyn
z klasy III
Ignacy Bojko
z klasy III
Michał Gnajda
z klasy III
Kamila Borgieł
z klasy III
Michał Kuziel
z klasy V


8 stycznia 2018
w auli naszej szkoły odbył się koncert kolęd zorganizowany przez p. Magdę Górecką i p. Joannę Zub





3 stycznia 2018
uczniowie klas Va i Vb wraz z p. Joanną Krawczyk, p. Dorotą Dworaźny i p. Joanną Krzemień
uczestniczyli w lekcji muzealnej "Gotyk" w Muzeum Śląskim w Katowicach








21 grudnia 2017
uczniowie klasy IIIb wraz z p. Aliną Kuźnar, p. Anną Kostępską, p. Moniką Kionką i p. Igą Eckert
zaprosili wszystkich na szkolne jasełka





18 grudnia 2017
uczeń klasy Ia - Wojciech Poręba - wystąpił wraz z zespołem "Ślązaczek"
w świątecznym widowisku wokalno - tanecznym w Pałacu Młodzieży w Katowicach




Gratulujemy!
Oto laureaci szkolnego konkursu "Moja betlejemska stajenka":
I miejsce - Julia Tudzierz i Agnieszka Jaszczyk
II miejsce - Maja Mrozik i Jadwiga Rał
III miejsce - Kryspin Janiak



Gratulujemy!
Oto laureaci szkolnego konkursu "Mój świąteczny anioł":

klasy I - III
I miejsce - Barbara Chycka i Agata Chmielarz
II miejsce - Michał Szmajda i Jakub Jaśkowski
III miejsce - Paulina Długosz i Liwia Dobek
klasy IV - VII
I miejsce - Martyna Uchto

II miejsce - Karol Świerczyna
III miejsce - Maksymilian Uchto i Aleksandra Jaśkowska
wyróżnienia - Weronika Byrska i Jerzy Holewa



Oto stroiki świąteczne przygotowane przez uczniów klasy Ia wraz z p. Aleksandrą Bury






Twoje ramiona są akurat takie długie, żebyś mógł nimi objąć innych.
Phil Bosmans


SAMORZĄD UCZNIOWSKI DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W
ŚWIĄTECZNYM KIERMASZU DOBROCZYNNYM "POD SKRZYDŁAMI ANIOŁÓW"
DOCHÓD Z KIERMASZU - 2571 ZŁ 7 GR - ZOSTAŁ PRZEKAZANY -
ZA POŚREDNICTWEM FUNDACJI DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" - NA LECZENIE CHOREGO DZIECKA

  



Gratulujemy!
Oto laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej:
Wiktoria Sidło i Helena Czech z klasy Vb - IV miejsce,
Zofia Ukleja z klasy Va - VI miejsce,
Emilia Olszewska z klasy Vb - VII miejsce,
Michał Kuziel z klasy Vb - VIII miejsce,
Agnieszka Czarkowska z klasy Va, Filip Pyka z klasy Vb i Paulina Pietras z klasy VIb - IX miejsce,
Hanna Janeczko z klasy VIb - XI miejsce,
Hanna Szanecka z klasy Va - XII miejsce,
Maria Ogryzek z klasy VIa i Bazyli Bilczyński z klasy Va - XIII miejsce,
Nel Dąbrowska z klasy Va - XIV miejsce,
Aleksandra Jaśkowska z klasy Vb - XV miejsce




13 grudnia 2017
uczniowie klasy IIIb wraz z p. Aliną Kuźnar, p. Anną Kostępską, p. Moniką Kionką i p. Igą Eckert
wystawili jasełka w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego




13 grudnia 2017
uczniowie klas Va i Vb wraz z p. Dorotą Dworaźny, p. Agnieszką Śmieją i p. Joanną Krzemień
zwiedzali stację telewizyjną TVP3 Katowice






Gratulujemy!
 Zofia Olesik z klasy p. Urszuli Szygulskiej zajęła I miejsce w kategorii II,
Natalia Szymczyk z klasy p. Małgorzaty Wacławik - II miejsce w kategorii I,
a Emilia Szymańska z klasy p. Moniki Szwedy - III miejsce w kategorii I
w VI Grudziądzkim Konkursie Skrzypcowym im. Piotra Janowskiego



6 grudnia 2017
uczniowie naszej szkoły wraz z Aniołkiem - p. Aleksandrą Kudełką, p. Piotrem Kudełką i Wolontariuszami
kolędowali w Szpitalu Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach - Bogucicach



A oto muzyczne życzenia z okazji 60. rocznicy rozpoczęcia nadawania sygnału przez Telewizję Katowice
w wykonaniu uczniów naszej szkoły:
Muzyczne życzenia





6 grudnia 2017
uczniowie naszej szkoły spotkali się z
Mikołajem






Gratulujemy!
 Zuzanna Gandyk z klasy p. Karoliny Jesionek
zdobyła wyróżnienie w grupie I,
a Klara Smykowska i Aleksandra Jaśkowska
z klasy p. Karoliny Jesionek -
wyróżnienie w grupie II
w IV Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Gdowie



Gratulujemy!
Zofia Olesik z klasy p. Urszuli Szygulskiej zajęła I miejsce
w 41. Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze


Oto "Planety, które dziś odwiedza Mały Książę" -
prace uczniów klasy VIb inspirowane dziełem Antoine'a de Saint - Exupéry'ego

"Planeta Egoisty", "Planeta Człowieka Zagubionego", "Planeta Pracoholika", "Planeta Perfekcjonisty" i inne



1 grudnia 2017
odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV - VII




1 grudnia 2017
uczniowie klasy Ia wraz z p. Aleksandrą Bury uczestniczyli w zajęciach
"Jak radzić sobie ze złością, nie raniąc innych"
przeprowadzonych przez panią pedagog Ewelinę Świętnicką -
Maślaną






Gratulujemy!
Jadwiga Rał z klasy I i Małgorzata Radek z klasy II zajęły II miejsce,
a Jakub Myrcik z klasy III - III miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
"Te, co skaczą i pływają, na nasz konkurs zapraszają - zwierzęta w poezji dziecięcej"



29 listopada 2017
Tymoteusz Polański reprezentował naszą szkołę w III Miejskim Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym





Gratulujemy!
Wojciech Poręba
z klasy Ia
zdobył nagrodę
w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
"Ja i Król Maciuś Pierwszy"



27 listopada 2017
uczniowie klasy Ia wraz z p. Aleksandrą Bury uczestniczyli w lekcji bibliotecznej
"Zwycz
aje andrzejkowe" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach



Gratulujemy!
Fryderyk Midor z klasy p. Alicji Murzynowskiej zajął III miejsce w Konkursie Młodych Wiolonczelistów we Wrocławiu




24 listopada 2017
uczniowie klasy IIb wraz z p. Wandą Bacią uczestniczyli w lekcji bibliotecznej
"Czy znasz tę bajkę?
" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach



Gratulujemy!
Paulina Pietras z klasy VIb i Marta Ukleja z klasy VII zakwalifikowały się do etapu rejonowego
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego


Gratulujemy!
Amelia Iwan z klasy VIb zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki



24 listopada 2017
uczniowie klasy Ib wraz z p. Aleksandrą Kocurowską uczestniczyli w lekcji bibliotecznej
"Zwycz
aje andrzejkowe" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach








24 listopada 2017
uczniowie klasy IIa i IIb
wraz z p. Jolantą Jastrzębską - Pindą
i p. Wandą Bacią
obchodzili Dzień Pluszowego Misia





Oto jesienne prace uczniów klas IIa i IIb





Oto jesienne prace uczniów klasy IIa "Pejzaże"




17 listopada 2017
chórzyści klasy Va wraz z solistkami -
Nel Dąbrowską (harfa),
Agnieszką Czarkowską (flet)
i Dominiką Kurp
anik (puzon) -
pod batutą p. Igi Eckert
uświetnili swoim występem
uroczysty Koncert Jubileuszowy
z okazji 50 - lecia Wydziału Rytmiki Szkoły Muzycznej II st.
im. Karola Szymanow
skiego w Katowicach.
W koncercie wystąpiły również absolwentki Wydziału Rytmiki
- p. Iga Eckert i p. Monika Kionka.





17 listopada 2017
uczniowie klasy VIa i VIb wraz z p. Natalią Białokoz, p. Aleksandrą Franke i p. Marią Madej
uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych "A jednak się kręci..." w Planetarium Śląskim




Gratulujemy!
Antoni Kurzeja z klasy p. Magdaleny Muchy zajął I miejsce, a Maria Białka z klasy p. Anny Kuchlewskiej - II miejsce
w X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu




16 listopada 2017
uczniowie klasy VIa i VIb wraz z p. Joanną Krawczyk, p. Agnieszką Śmieją i p. Aleksandrą Franke
zwiedzali Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach





Gratulujemy!
Oto laureaci Międzynarodowego Konkursu Interpretatorów Muzyki Słowiańskiej w Ostrawie - Porubie:
Antoni Kurzeja z klasy p. Magdaleny Muchy - Grand Prix w I grupie wiekowej
Fryderyk Midor z klasy p. Alicji Murzynowskiej - Grand Prix w I grupie wiekowej
Kamila Borgieł z klasy p. Joanny Pilch - I miejsce w I grupie wiekowej
Lena Koziarska z klasy p. Joanny Pilch - I miejsce w I grupie wiekowej
Natalia Szymczyk z klasy p. Małgorzaty Wacławik -
I miejsce w I grupie wiekowej
Natalia Szendzielorz z klasy p. Joanny Zub -
II miejsce w I grupie wiekowej
Emilia Krzeszowiec z klasy p. Małgorzaty Wacławik -
II miejsce w II grupie wiekowej
Kaja Gwardyś z klasy p. Alicji Murzynowskiej -
II miejsce w II grupie wiekowej
Mar
celina Szeffer z klasy p. Alicji Murzynowskiej -
III miejsce w I grupie wiekowej
Julia Niedziela z klasy p. Joanny Pilch - III miejsce w II grupie wiekowej




Gratulujemy!
Natalia Bury z klasy p. Joanny Zub
oraz Julia Puto i Zuzanna Kos z klasy p. Moniki Szwedy
zdobyły tytuł Arcymistrza,
a Tymoteusz Kuchlewski z klasy p. Renaty Dziuby - tytuł Supermistrza
w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym
"I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie




10 listopada 2017
uczniowie klasy VIb wraz z p. Aleksandrą Franke i p. Patrycją Pióro
oraz Jackiem Kasperkiem z klasy Va i Anną Rachwał z klasy IIIb
zaprosili uczniów klas starszych na uroczystą akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości




7 listopada 2017
uczniowie klas IIa i IIb wraz z p. Aleksandrą Bury i p. Jolantą Jastrzębską - Pindą
odwiedzili Leśną Salę Edukacyjną Nadleśnictwa Katowice




Gratulujemy!
Nel Dąbrowska z klasy Va została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i gimnazjów
pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrze.
Jej wiersz został opublikowany w XIV tomie Antologii Poezji Dziecięcej, którego recenzentem jest prof. Jerzy Bralczyk.




3 listopada 2017
uczniowie klas Ia i IIa wraz z p. Aleksandrą Bury i p. Jolantą Jastrzębską - Pindą
wysłuchali
"Requiem" Wolfganga Amadeusa Mozarta
w wykonaniu Chóru i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej



Gratulujemy!
Hanna Janeczko z klasy VIb oraz Jan Prudło i Konrad Grabowski z klasy VIa
zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych




31 października 2017
uczniowie klasy VII wraz z p. Anną Kostępską, p. Igą Eckert i p Moniką Kionką
zaprosili wszystkich na montaż słowno - muzyczny
z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego




Gratulujemy!
Oto wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I - III "Moje ulubione zwierzę"
zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Zwierząt:
I miejsce ex aequo - Barbara Chycka z klasy Ia i Natalia Bury z klasy IIa
II miejsce ex aequo - Iga Jankowska z klasy Ia i Jakub Jaśkowski z klasy Ia
III miejsce ex aequo -Krystian Becker z klasy Ia i Gaja Bochyńska z klasy IIb
wyróżnienia: Maria Bywalec z klasy Ia,
Martyna Gaweł z klasy IIb, Michał Szmajda z klasy IIa
oraz
Urszula Jędrak i Martyna Karandys z klasy IIIa


















27 października 2017
uczniowie klasy Ib wraz z p. Aleksandrą Kocurowską uczestniczyli w lekcji bibliotecznej "Jesień"
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach



27 października 2017
uczniowie klas IVa i IVb wraz z p. Natalią Białokoz, p. Anną Haczykowską i p. Aleksandrą Franke
zwiedzali stację klimatologiczną w Parku Śląskim w Chorzowie




27 października 2017
uczniowie klas Ia i Ib wraz z p. Aleksandrą Bury i p. Aleksandrą Kocurowską
uczestniczyli w spotkaniu z Policją na temat bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię





25 października 2017
uczniowie klas Ia, Ib, IIa i IIb
wraz z p. Aleksandrą Bury, p. Aleksandrą Kocurowską, p. Jolantą Jastrzębską - Pindą i p. Wandą Bacią
obejrzeli spektakl "Plastusiowy pamiętnik" w Pałacu Młodzieży w Katowicach




25 października 2017
uczniowie klas IVa i IVb wraz z p. Anną Haczykowską i p. Eweliną Maślaną - Świętnicką
uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych "Bezpieczeństwo w sieci" prowadzonych przez Straż Miejską




23 października 2017
uczniowie klasy IIa wraz z p. Jolantą Jastrzębską - Pindą przygotowali jesienne sałatki




B
ądź człowiekiem wśród stworzeń, bratem między braćmi.
                                                         św. Franciszek z Asyżu


 
 
D
FUTRZAKI Z MARCINKOWA Z RADOŚCIĄ PRZYJĘŁY PONAD 100 KG OFIAROWANEJ PRZEZ WAS KARMY
I INNE POTRZEBNE IM NA CO DZIEŃ RZECZY







20 października 2017
uczniowie klasy Ia
wraz z p. Aleksandrą Bury
uczestniczyli w lekcji bibliotecznej "Jesień"
w Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Katowicach











18 października 2017
uczniowie klas Vb, VIB i VII wraz z p. Igą Eckert, p. Aleksandrą Franke i p. Joanną Krzemień
uczestniczyli w koncercie edukacyjnym "Muzyka - blask, mrok, półcień" w sali koncertowej NOSPR




18 października 2017
uczniowie klasy IIb wraz z p Wandą Bacią
przygotowali jesienne owocowo - warzywne sałatki i kanapki





16 października 2017
uczniowie klasy IIb wraz z p. Wandą Bacią uczestniczyli w lekcji bibliotecznej
"Zawody" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach




13 października 2017
uczniowie klas VIa, VIb i VII wraz z p. Agnieszką Śmieją, p. Aleksandrą Franke i p. Igą Eckert
obejrzeli film "Twój Vincent" w kinie Cinema City Punkt 44



Oto prace plastyczne wykonane przez uczniów w ramach konkursu "Portret Nauczyciela":






13 października 2017
uczniowie klasy Va
wraz z p. Dorotą Dworaźny i p. Igą Eckert
zaprosili wszystkich
na uroczystą akademię
z okazji Dnia Edukacji Narodowe
j






10 października 2017
uczniowie klasy Ib wraz z p. Aleksandrą Kocurowską zaprezentowali spektakl "Na straganie"
w Miejskim Przedszkolu w Katowicach





6 października 2017
uczniowie klasy Ib wraz z p. Aleksandrą Kocurowską przygotowali przedstawienie "Na straganie"
dla kolegów z klas I - III




4 października 2017
uczniowie klasy fortepianu uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez prof. Andrzeja Tatarskiego
z Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu




4 października 2017
uczniowie klas starszych stawili się na apel

uczniów klasy VIa
i p. Joanny Krzemień "Kampania wrześniowa".
Wśród wykonawców nie zabrakło pomysłodawcy i autora scenariusza, którym jest Janek Prudło.





Oto prace plastyczne uczniów klasy IIb - "Jesienne drzewo":




GRATULUJEMY!
Oto wyniki szkolnego konkursu dla chłopców zorganizowanego przez p. Jolantę Jastrzębską - Pindę
"Kim będę w przyszłości?":
Kategoria klasa I
I miejsce - Krystian Becker (Ia)
II miejsce - Oliwier Zarzycki (Ia)
III miejsce - Tymon Holeczek - Malkusz (Ia)
Kategoria klasa II
I miejsce - Michał Szmajda (IIa)
II miejsce - Jan Żemła (IIb)
III miejsce - Mateusz Oset (IIa)
Kategoria klasa III
I miejsce - Michał Gnajda (IIIa)




2 października 2017
uczniowie klasy Ia podczas lekcji z p. Aleksandrą Bury poznawali owoce i warzywa



29 września 2017
obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Muzyki

Z tej okazji odbył się koncert zorganizowany przez p. Magdalenę Muchę i p. Joannę Zub
Galeria zdjęć

Obchodziliśmy również Dzień Chłopaka








27 września 2017
uczniowie klasy Ib wraz z p. Aleksandrą Kocurowską
przygotowali sałatki owocowo - warzywne





27 września 2017
odbyło się w naszej auli pasowanie na ucznia




25 września 2017
uczniowie klasy IIa wraz z p. Jolantą Jastrzębską - Pindą podziwiali efekty
trwającego dwa tygodnie doświadczenia "Hodowanie kryształków soli"




Oto jesienne prace wykonane przez uczniów w świetlicy szkolnej:




DZIĘKUJEMY LUDZIOM DOBREJ WOLI ZA ZAANGAŻOWANIE W AKCJĘ "PODARUJ UŚMIECH"
ZORGANIZOWANEJ PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI POD OPIEKĄ P. ALEKSANDRY FRANKE

PODARUNEK UŚMIECHU W POSTACI LAUREK I RĘKODZIEŁA
ZOSTAŁ WYSŁANY DZIE
SIĘCIOLETNIEJ ADZIE - CHOREJ DZIEWCZYNCE Z WIELKOPOLSKI




Oto "Doktora Dolittle i jego zwierzęta" - prace uczniów klasy IIa
i "Wakacyjne wspomnienia" wykonane przez uczniów klasy IIb:




GRATULUJEMY!
Amelia Iwan z klasy VIb została laureatką
XXXV Wojewódzkiego i XXI Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2017




4 września 2017
uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018



GRATULUJEMY!
Natalia Szymczyk z klasy p. Małgorzaty Wacławik zajęła II miejsce
w II Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Nałęczowie