Kontakt
Bernadeta Stańczyk
Dyrektor ZPSM

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Marzena Dobrowolska - Musialik
kształcenie słuchu

Iga Eckert
chór / rytmika / kształcenie słuchu / audycje muzyczne


Filip Huget
orkiestra

Monika Kionka
rytmika / kształcenie słuchu


Patrycja Pióro
kierownik sekcji /
kształcenie słuchu / audycje muzyczne

Karolina Pukowiec
zasady muzyki / literatura muzyczna

Aleksandra Włodarczyk
kształcenie słuchu / audycje muzyczne



SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH,
GITARY KLASYCZNEJ I HARFY

Gabriela Baran
skrzypce


Renata Dziuba
kierownik sekcji / skrzypce

Konrad Bargieł
wiolonczela

Agnieszka Kaczmarek-Bialic
harfa
 


Piotr Kudełka
gitara klasyczna

Anna Orlik
Wicedyrektor ZPSM - POSM I st.
Alicja Ostrowska-Dorf
Wicedyrektor ZPSM - POSM I st.

PRZEDMIOTY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wanda Bacia
edukacja wczesnoszkolna
Urszula Bielińska
świetlica
Aleksandra Bury
edukacja wczesnoszkolna / biblioteka muzyczna
Grzegorz Drabik
wiedza o społeczeństwie
Dorota Dworaźny
matematyka
Aleksandra Franke
język polski
Magdalena Graca
informatyka / technika
Małgorzata Grądzka
wychowanie fizyczne
Anna Haczykowska
świetlica / historia
Joanna Janota-Krzemień
język polski
Kamila Jasiak
edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Jastrzębska - Pinda
edukacja wczesnoszkolna / świetlica

Aleksander Mazanek               
kontrabas
Aleksandra Kocurowska
edukacja wczesnoszkolna

Anna Orlik
skrzypce
Anna Kostępska
religia

Grzegorz Skiba
gitara klasyczna
Alina Kuźnar
edukacja wczesnoszkolna / biblioteka ogólna

Janina Sromek
skrzypce
Zbigniew Lew
edukacja dla bezpieczeństwa

Monika Szweda
skrzypce
Małgorzata Lubina
plastyka

Małgorzata Ślęzak
wiolonczela

Maria Madej
świetlica

Małgorzata Wacławik
skrzypce
Ewelina Maślana-Świętnicka
pedagog szkolny

Katarina Wieczorekova
gitara klasyczna
Urszula Michalska
język niemiecki

Joanna Zub
wiolonczela
Justyna Moruś
etyka


SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI
Natalia Orlińska
matematyka / fizyka

Robert Czmok
saksofon
Alicja Ostrowska-Dorf
język angielski

Rafał Dudek
trąbka
Anna Prostacka
przyroda / biologia

Marzanna Eliasz - Maliszewska
flet
Bożena Puzio
chemia

Wojciech Front
fagot
Sabina Słomka
wychowanie fizyczne

Karolina Jesionek
kierownik sekcji / flet
Lidia Spadzińska
rewalidacja

Dariusz Jursza
klarnet
Agnieszka Śmieja
język angielski

Mateusz Konopka
puzon

SEKCJA FORTEPIANU I AKORDEONU
Franciszek Osadzin
instrumenty perkusyjne

Magda Górecka
fortepian

Leszek Salwa
waltornia
Adam Greń
akompaniament

Tomasz Soswa
trąbka
Agnieszka Haase
akompaniament

Tomasz Stencel
obój
Tomasz Janeczko
akordeon

Michał Żymełka
instrumenty perkusyjne
Anna Kuchlewska
kierownik sekcji / fortepian


Magdalena Minor
fortepian

PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI
Ichin Nyamaa
fortepian

Zenaida Biedrycka
sekretariat
Marcelina Pawlak
fortepian

Piotr Dziuba
korektor instrumentów
Joanna Pilch
fortepian

Lucyna Kosiata
Agnieszka Porzuczek-Trzeciak
fortepian i akompaniament

Beata Jarczyńska

Ewa Salwarowska
fortepian

Sybila Nowak
Anna  Żymełka
fortepian

Artur Nowak

Anna Piotrowska












 

 








                                                                                               
                                                                     
           
                                                                          
                                                                       




   







Rekrutacja
Kalendarz
Historia szkoły
Sekcje
Kadra
Podręczniki
Lektury
Świetlica