MUZYCZNE

2015/2016

MARIA BIAŁKA
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
I miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie

FRANCISZEK BORGIEL
z klasy p. Franciszka Osadzina
wyróżnienie w grupie II
w II Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu
i Perkusji Szkół Muzycznych I st. w Trzcianie

ANTONI CHYCKI
z klasy p. Franciszka Osadzina
I miejsce w grupie III
w II Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu
i Perkusji Szkół Muzycznych I st. w Trzcianie
II miejsce
w ogólnopolskim konkursie
"Skawińska Wiosna Perkusyjna"

JULIA CYBULSKA
z klasy p. Małgorzaty Wacławik
IV miejsce w kategorii B
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

AGNIESZKA CZARKOWSKA
z klasy p. Marzanny Eliasz - Maliszewskiej
II miejsce
w IV Międzynarodowym Konkursie Fletowym
w Jastrzębiu
III miejsce w grupie I
na XI Polskim Festiwalu Fletowym w Sieradzu

HELENA CZECH
z klasy p. Renaty Dziuby
I miejsce
na VI Festiwalu Skrzypcowym "Mały violinista"
w Olkuszu

TOBIASZ DIDKOWSKI
z klasy p. Franciszka Osadzina
najwyższa punktacja w grupie I
na XVII Przegl±dzie Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im. W. Skowery w Łodzi

PAULINA DŁUGOSZ
z klasy p. Joanny Zub
I miejsce w kategorii młodszej
na IV Festiwalu Najmłodszych Uczniów
"Brzd±ce dĽwiękiem maluj±ce" w Krakowie
II miejsce
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów
wyróżnienie I stopnia
w XIV Igraszkach Wiolonczelowych w Ole¶nicy

JAKUB FRANT
z klasy p. Anny Tumidajskiej
III miejsce
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów
wyróżnienie
w VIII Ogólnopolskim Konkursie
"Młody Polski Wiolonczelista" w Bochni

ZUZANNA GANDYK
z klasy p. Karoliny Jesionek
wyróżnienie w grupie sze¶ciolatków
na XI Ogólnopolskim Festiwalu
"Zakręcone Fleciki" w Rybniku

TYMON GÓRSKI
z klasy p. Tomasza Janeczki
I miejsce
w Konkursie Akordeonowym Tremolando w Kluczborku
wyróżnienie
w VIII Turnieju Młodych Akordeonistów w Ole¶nicy

MARIA GRABIEC
z klasy p. Urszuli Szygulskiej
III miejsce w kategorii B
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

STEFANIA GRABIEC
z klasy p. Urszuli Szygulskiej
I miejsce w kategorii C
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

KAROL GROMEK
z klasy p. Małgorzaty Wacławik
III miejsce w kategorii A
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

MAKSYMILIAN GROMEK
z klasy p. Renaty Dziuby
I miejsce
w Konkursie Skrzypcowym o Nagrodę Václava Krůčka w Novym Jicinie
III miejsce w kategorii C
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce
wyróżnienie
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

EMILIA GRZY¦KA
z klasy p. Marceliny Pawlak
I miejsce (w duecie)
w III Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych
"Muzykowanie w Trzcianie"
III miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie
wyróżnienie
w XVII Legnickim Konkursie Pianistycznym
Szkół Muzycznych I st.

KAJA GWARDY¦
VII miejsce
w XX Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie
wyróżnienie
w XX Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów
w Kłodzku
MAJA GWARDY¦
z klasy p. Magdaleny Muchy
III miejsce w kategorii II (w duecie)
w XIV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

ZUZANNA GWIZDON
z klasy p. Urszuli Szygulskiej
II miejsce w kategorii C
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

JERZY HOLEWA
z klasy p. Janiny Sromek
III miejsce
na VI Festiwalu Skrzypcowym "Mały violinista"
w Olkuszu

MAGDALENA IWANOWICZ
wyróżnienie
na XII Ogólnopolskim Forum
Młodych Instrumentalistów w Rybniku

ANNA JANECZEK
z klasy p. Janiny Gawron
I miejsce (w duecie)
w III Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych
"Muzykowanie w Trzcianie"
wyróżnienie
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie

ARTUR JAWORSKI
z klasy p. Ewy Iwan
I miejsce
w V Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym
"Nowe europejskie talenty" im. V. Prihody
w Czeskich Budziejowicach
I miejsce
w V Gdańskim Konkursie Skrzypcowym
II nagroda
w V Grudzi±dzkim Konkursie Skrzypcowym
im. Piotra Janowskiego

SZYMON KAŁA
z klasy p. Dariusz Jurszy
wyróżnienie
w Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie

MAJA KLIMAS
z klasy p. Magdaleny Muchy
II miejsce w kategorii I (w duecie)
w XIV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

EMILIA KOKOT
z klasy p. Agnieszki Kaczarek-Bialic
tytuł Super Mistrza
w I Ogólnopolskim Konkursie
"I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie

JULIA KOMANDER
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
II miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie
III miejsce
na XII Ogólnopolskim Forum
Młodych Instrumentalistów w Rybniku
wyróżnienie
w II Konkursie Miniatur Współczesnych w Busku-Zdroju

EMILIA KRZESZOWIEC
z klasy p. Małgorzaty Wacławik
I miejsce
na VI Festiwalu Skrzypcowym "Mały violinista"
w Olkuszu
III miejsce w kategorii B
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

FILIP KRZESZOWIEC
z klasy p. Adama Krzeszowca
I miejsce
na IX Forum Młodych Instrumentalistów
w Gdańsku - Oruni
II miejsce
w IX Konkursie Młodych Wiolonczelistów
we Wrocławiu

MAJA KUNCIKOWSKA
z klasy p. Marzanny Eliasz - Maliszewskiej
wyróżnienie
w XXIII ¦l±skim Konkursie "Instrumenty Dęte.
Drewno dla najmłodszych" w D±browie Górniczej

ANTONI KURZEJA
z klasy p. Magdaleny Muchy
III miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie
III miejsce w kategorii II (w duecie)
w XIV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

OLIWIER LUSAWA
z klasy p. Magdaleny Muchy
II miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie
III miejsce
w XIX Małopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tuchowie

SZYMON MALISZEWSKI
z klasy p. Ewy Iwan
I miejsce
w V Gdańskim Konkursie Skrzypcowym
III nagroda
w V Grudzi±dzkim Konkursie Skrzypcowym
im. Piotra Janowskiego

FRYDERYK MIDOR
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
tytuł Mistrza
w I Ogólnopolskim Konkursie
"I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie
III miejsce
w XX Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie
III miejsce
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów
wyróżnienie I stopnia
w XIV Igraszkach Wiolonczelowych w Ole¶nicy

JAKUB MYRCIK
z klasy p. Joanny Zub
wyróżnienie I stopnia
w XIV Igraszkach Wiolonczelowych w Ole¶nicy

JULIA NIEDZIELA
z klasy p. Janiny Gawron
wyróżnienie
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

ANNA NOWAK
z klasy p. Katariny Wieczorekovej
wyróżnienie
w IX Mikołajkowym Konkursie Gitarowym
w Rybniku

JAN OGÓREK
z klasy p. Franciszka Osadzina
II miejsce
w ogólnopolskim konkursie
"Skawińska Wiosna Perkusyjna"
III miejsce w grupie III
w II Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu
i Perkusji Szkół Muzycznych I st. w Trzcianie

ALEKSANDRA OGRYZEK
z klasy p. Joanny Zub
wyróżnienie I stopnia
w XIV Igraszkach Wiolonczelowych w Ole¶nicy

JAN OLECH
z klasy p. Franciszka Osadzina
najwyższa punktacja w grupie najmłodszej
na XVII Przegl±dzie Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im. W. Skowery w Łodzi

ZOFIA OLESIK
z klasy p. Urszuli Szygulskiej
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla Wybitnie Uzdolnionych Uczniów
Szkół Artystycznych
I miejsce
w XIII Ogólnopolskim Konkursie
im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu
I nagroda i nagroda specjalna
w V Grudzi±dzkim Konkursie Skrzypcowym
im. Piotra Janowskiego
nagroda specjalna
Fundacji Pierwsze Skrzypce
III miejsce
w VIII Ogólnopolskim Konkursie
"Turniej Młodych Skrzypków" w Nysie

EMILIA OLSZEWSKA
z klasy p. Katariny Wieczorekovej
wyróżnienie
w L. Luthier International Classical Guitar
Festival Youth Competition w Bratysławie
wyróżnienie
na XIX Międzynarodowym Festiwalu
i Konkursie Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu

LAURA PŁATEK
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
III miejsce
w XIX Małopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tuchowie
wyróżnienie
w XII Muzycznych Spotkaniach
Najmłodszych Pianistów w Sieradzu

PAULINA PIETRAS
z klasy p. Franciszka Osadzina
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla Wybitnie Uzdolnionych Uczniów
Szkół Artystycznych
I miejsce w III grupie
w III Olkuskim Konkursie Perkusyjnym
"Młody Perkusista"
I miejsce
w ogólnopolskim konkursie
"Skawińska Wiosna Perkusyjna"
wyróżnienie w grupie II
w II Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu
i Perkusji Szkół Muzycznych I st. w Trzcianie

JAN PORĘBA
z klasy p. Piotra Kudełki
II miejsce w kategorii I
w VII Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym
w Lublinie

ANNA RACHWAŁ
z klasy p. Moniki Szwedy
I miejsce w kategorii starszej
na IV Festiwalu Najmłodszych Uczniów
"Brzd±ce dĽwiękiem maluj±ce" w Krakowie
wyróżnienie
na VI Festiwalu Skrzypcowym "Mały violinista"
w Olkuszu

AMELIA ROGOWSKA
z klasy p. Magdaleny Muchy
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla Wybitnie Uzdolnionych Uczniów
Szkół Artystycznych
I miejsce
w XI Ogólnopolskim Konkursie
Młodych Instrumentalistów w Ja¶le
II miejsce
w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu
III miejsce
w II Konkursie Miniatur Współczesnych w Busku-Zdroju

KLARA SMYKOWSKA
z klasy p. Karoliny Jesionek
wyróżnienie w grupie II
na Xi Ogólnopolskim Festiwalu
"Zakręcone Fleciki" w Rybniku
wyróżnienie
w Konkursie Fletowym SYRINX
w Kędzierzynie-KoĽlu

PAWEŁ STALMACH
z klasy p. Tomasza Soswy
wyróżnienie
w II Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu
i Perkusji Szkół Muzycznych I st. w Trzcianie

ZOFIA STELMACH
z klasy p. Marceliny Pawlak
I miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie
III miejsce
w II Konkursie Miniatur Współczesnych w Busku-Zdroju

MARCELINA SZEFFER
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
IV miejsce
w XX Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie
tytuł Super Mistrza
w I Ogólnopolskim Konkursie
"I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie
wyróżnienie I stopnia
w XIV Igraszkach Wiolonczelowych w Ole¶nicy

NATALIA SZENDZIELORZ
z klasy p. Joanny Zub
wyróżnienie I stopnia
w XIV Igraszkach Wiolonczelowych w Ole¶nicy

EMILIA SZYMAŃSKA
z klasy p. Ewy Iwan
tytuł Super Mistrza
w I Ogólnopolskim Konkursie
"I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie

IGA SZYMBORSKA
z klasy p. Tomasza Janeczki
wyróżnienie
w Konkursie Akordeonowym Tremolando w Kluczborku
wyróżnienie
na XXII Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej

NATALIA SZYMCZYK
z klasy p. Małgorzaty Wacławik
VI miejsce
w XX Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie
I miejsce
na VI Festiwalu Skrzypcowym "Mały violinista"
w Olkuszu
tytuł Mistrza
w I Ogólnopolskim Konkursie
"I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie
I miejsce w kategorii A
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce
II miejsce
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

ŁUKASZ ¦MIAŁKOWSKI
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
III miejsce
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

AMELIA TLATLIK
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
wyróżnienie w kategorii I
w VII Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

HANNA TOMASZEWSKA
z klasy p. Renaty Dziuby
IV miejsce w kategorii B
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

IZABELLA URBAŃSKA
z klasy p. Agnieszki Porzuczek
III miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Trzcianie

ŁUKASZ WIDERA
z klasy p. Renaty Dziuby
II miejsce w kategorii A
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

PAULINA WITOŃ
z klasy p. Magdaleny Muchy
II miejsce w kategorii I (w duecie)
w XIV Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

JULIA ZAWIERUCHA
z klasy p. Małgorzaty Wacławik
II miejsce w kategorii B
w II Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce

2013/2014

MARIA BIAŁKA
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
II nagroda
w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
"Lutosławski w oczach dzieci" w Krakowie

MACIEJ BILNICKI
z klasy p. Marceliny Pawlak
Nagroda Prezydenta Miasta Katowic
dla Wybitnie Uzdolnionych Uczniów
Katowickich Szkół Artystycznych
III nagroda
w Konkursie Pro Bohemia w Ostawie
laureat szkolnego konkursu gam i pasaży

MATEUSZ BORGIEL
z klasy p. Franciszka Osadzina
I miejsce
w Ogólnopolskich Przesłuchaniach
Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I i II st.
w Warszawie

JACEK BURZYK
z klasy p. Aleksandra Mazanka
I miejsce
w VI Polskich Spotkaniach Kontrabasowych w Mielcu

PAWEŁ BYWALEC
z klasy p. Tomasza Janeczki
III nagroda
na XX Mławskim Fetiwalu Akordeonowym
laureat szkolnego konkursu czytania a'vista

ANTONI CHYCKI
z klasy p. Franciszka Osadzina
szczególne wyróżnienie
w XVI Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im. W. Skowery w Łodzi

AGNIESZKA CZARKOWSKA
z klasy p. Karoliny Jesionek
wyróżnienie
na IX Festiwalu "Zakręcone Fleciki" w Rybniku

HELENA CZECH
z klasy p. Renaty Dziuby
I miejsce
na IV Olkuskim Festiwalu Skrzypcowym
"Mały Violinista"
III miejsce w I grupie wiekowej
w I Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej
w Warszawie

AGNIESZKA GĘBKA
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
laureatka szkolnego konkursu gam i pasaży
laureatka szkolnego konkursu czytania a'vista

PAULINA GÓRNIOK
z klasy p. Katariny Wieczorekovej
III miejsce
na XIX Muzycznym Festiwalu Ivana Ballu
w Dolnym Kubinie
wyróżnienie
w VII Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla Dzieci
w Rybniku

STEFANIA GRABIEC
z klasy p. Urszuli Szygulskiej
III miejsce
na IV Olkuskim Festiwalu Skrzypcowym
"Mały Violinista"
wyróżnienie
w XXI Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków
Szkół Muzycznych I st. w Bystrzycy Kłodzkiej

EMILIA GRZYŚKA
z klasy p. Marceliny Pawlak
II miejsce
w X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
"Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych
w Jeleniej Górze

KAJA GWARDYŚ
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie I st.
w XII Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

ANNA JANECZEK
z klasy p. Janiny Gawron
wyróżnienie I st.
w IV Warszawskim Konkursie Pianistycznym
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych
w Jeleniej Górze

ANNA JASTRZEMBSKA
z klasy p. Marzanny Eliasz - Maliszewskiej
wyróżnienie
w XXI Konkursie Śląskim "Instrumenty Dęte -
Drewno dla Najmłodszych" w Dąbrowie Górniczej

JAN JASTRZEMBSKI
z klasy p. Franciszka Osadzina
wyróżnienie
w IX Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla uczniów szkół muzycznych I st.
im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu

KRYSTYNA JURSZA
z klasy p. Janiny Gawron
laureatka szkolnego konkursu gam i pasaży

DAGMARA KARANDYS
z klasy p. Franciszka Osadzina
III miejsce
w X Konkursie Gry na Zestawie Perkusyjnym i Werblu
w ramach X Festiwalu Rytmu "Drum Battle - Legnica"

BARTŁOMIEJ KISIEL
z klasy p. Marceliny Pawlak
laureat szkolnego konkursu gam i pasaży
laureat szkolnego konkursu
samodzielnego przygotowania utworu muzycznego

SZYMON MALISZEWSKI
z klasy p. Ewy Iwan
II miesjce
na III Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym
dla uczniów szkół muzycznych I i II st.

KAROLINA MARZEC
z klasy p. Anny Orlik
wyróżnienie w III grupie wiekowej
w VI Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

KALINA MĘDRYGAŁ
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie w II grupie wiekowej
w VI Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

JAN OGÓREK
z klasy p. Franciszka Osadzina
II miejsce w grupie II
w I Olkuskim Konkursie Perkusyjnym
"Młody Perkusista"

ZOFIA OLESIK
z klasy p. Urszuli Szygulskiej
V miejsce
w XVIII Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie
Grand Prix
w I Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej
w Warszawie
I miejsce w I grupie wiekowej
w VI Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów

LAURA PAWLIK
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie I st.
w XII Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

PAULINA PIETRAS
z klasy p. Franciszka Osadzina
III miejsce
w IX Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla uczniów szkół muzycznych I st.
im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu
wyróżnienie
w XVI Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im. W. Skowery w Łodzi

GABRIELA POGODA
z klasy p. Margarity Dancewicz
wyróżnienie I st.
w XII Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

AMELIA ROGOWSKA
z klasy p. Magdaleny Muchy
III nagroda
w XVI Międzynarodowym Konkursie im. J. Garści
w Stalowej Woli
III nagroda
w XVII Małopolskim Konkursie Pianistycznym
w Tuchowie

PAWEŁ RUDNY
z klasy p. Janiny Gawron
laureat szkolnego konkursu czytania a'vista

MACIEJ SEGET
z klasy p. Margarity Dancewicz
I miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym
"Młody Polski Wiolonczelista" w Bochni
I miejsce
na XX Festiwalu Młodych Instrumentalistów w Krakowie
I miejsce w III grupie wiekowej
w VI Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów
II miejsce i Nagroda Przewodniczącego Jury
w X Konkursie Młodych Wiolonczelistów
we Wrocławiu
III miejsce
na X Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku

WIKTOR SIUDY
z klasy p. Tomasza Janeczki
laureat szkolnego konkursu
samodzielnego przygotowania utworu muzycznego

ALINA SPYRKA
z klasy p. Karoliny Jesionek
Nagroda Prezydenta Miasta Katowic
dla Wybitnie Uzdolnionych Uczniów
Katowickich Szkół Artystycznych
wyróżnienie
na II Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych
w Kielcach

ZOFIA STELMACH
z klasy p. Marceliny Pawlak
laureatka szkolnego konkursu gam i pasaży
laureatka szkolnego konkursu czytania a'vista

ZIEMOWIT ŚWITALSKI
z klasy p. Anny Kuchlewskiej
stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci
Miejskie Stypendium Artystyczne
Prezydenta Miasta Sosnowca
Nagroda Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
wyróżnienie w II kategorii wiekowej
w XXII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym
im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni
II nagroda
w IV Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym
im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie
Nagroda Specjalna i Nagroda Publiczności oraz I miejsce
w II Ogólnopolskim Konkursie
Młodych Indywidualistów Muzycznych
im. Tadeusza Paciorkiewicza w Sierpcu
wyróżnienie
w XIX Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym
im. H. Czerny-Stefańskiej w Żaganiu
laureat szkolnego konkursu gam i pasaży
laureat szkolnego konkursu czytania a'vista
laureat szkolnego konkursu
samodzielnego przygotowania utworu muzycznego

OLGA UCIEKLAK
z klasy p. Agnieszki Kaczmarek - Bialic
Nagroda Prezydenta Miasta Katowic
dla Wybitnie Uzdolnionych Uczniów
Katowickich Szkół Artystycznych
I miejsce w III grupie wiekowej
w VI Chrzanowskich Spotkaniach
Młodych Instrumentalistów
wyróżnienie
w II Ogólnopolskim Konkursie
"Miniatura na harfę celtycką" w Łodzi

JULIA WIECZOREK
z klasy p. Franciszka Osadzina
wyróżnienie
w IX Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla uczniów szkół muzycznych I st.
im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu

MATEUSZ WYSZYŃSKI
z klasy p. Aleksandra Mazanka
II miejsce
w VI Polskich Spotkaniach Kontrabasowych w Mielcu

JULIA ZAWIERUCHA
z klasy p. Małgorzaty Wacławik
III miejsce
w V Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych
"Miniatura polska"

AMELIA ŻUBER
z klasy p. Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie I st.
w XII Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

2012/2013

Martyna BAŃSKA z klasy p.Joanny Pilch
I miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Maciej BIEGAS z klasy p.Joanny Pilch
II miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Franciszek BORGIEL z klasy p.Franciszka Osadzina
wyróżnienie
w I Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st.
"Młodzi Mistrzowie Perkusji" w Brodnicy

Mateusz BORGIEL z klasy p.Franciszka Osadzina
II miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st.
"Młodzi Mistrzowie Perkusji" w Brodnicy

Paweł BYWALEC z klasy p. T. Janeczki
I miejsce
w Wojewódzkim Konkursie Akordeonowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia
III miejsce
na XXI Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu

Gaweł CELEBAN z klasy p.Dariusza Jurszy
wyróżnienie
(w trio) w XII Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

Antoni CHYCKI z klasy p.Franciszka Osadzina
szczególne wyróżnienie
w XV Przeglądzie Uczniów Klasy Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im.Włodzimierza Skowery

Weronika CICHY z klasy p.Dariusza Jurszy
wyróżnienie
(w trio) w XII Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

Sebastian DUDA z klasy p.Joanny Pilch
III miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Wojciech DUDA z klasy p.Bernadety Herzyk-Zowady
III miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach
wyróżnienie I st.
w III Warszawskim Konkursie Pianistycznym

Paulina GÓRNIOK z klasy p.Katariny Wieczorekovej
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie Gitarowym
im.F. Sora we Frydku-Mistku

Emilia GRZYŚKA z klasy p.Marceliny Pawlak
III miejsce
w III Ponadregionalnym Konkursie
"Mały pianista" w Myślenicach
wyróżnienie II st.
na VII Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej
dla Pianistów im.Janiny Garści w Lublińcu

Anna JANECZEK z klasy p.Janiny Gawron
III miejsce
w III Warszawskim Konkursie Pianistycznym
wyróżnienie
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Stanisław JANECZKO z klasy p.Piotra Kudełki
wyróżnienie I st.
w Konkursie Gitarowym
w ramach XVI Festiwalu Muzyki Gitarowej w Trzęsaczu

Krystyna JURSZA z klasy p.Janiny Gawron
wyróżnienie
(w trio) w XII Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

Dagmara KARANDYS z klasy p.Franciszka Osadzina
Grand Prix
w Konkursie Zestawowym
w III Podkarpackim Dniu Perkusji

Emilia KLEINERT z klasy p.Anny Orlik
wyróżnienie
w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"
w Warszawie

Grzegorz KOZAK z klasy p.Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie II st.
w XI Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

Mikołaj MANOWSKI z klasy p.Tomasza Janeczki
wyróznienie
w Wojewódzkim Konkursie Akordeonowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia

Maciej MARCINOWICZ z klasy p.Janiny Klęk
III miejsce
w II Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym
"Vivaldi 335" w Wieliczce

Jan OGÓREK z klasy p.Franciszka Osadzina
wyróżnienie
w XV Przeglądzie Uczniów Klasy Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im.Włodzimierza Skowery

Antoni OLESIK z klasy p.Krzysztofa Jaguszewskiego
laureat
Programu Stypendialnego Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego "Młoda Polska"
stypendysta
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
I miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st.
"Młodzi Mistrzowie Perkusji" w Brodnicy

Zofia OLESIK z klasy p.Urszuli Szygulskiej
I miejsce
w II Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym
"Vivaldi 335" w Wieliczce
II miejsce
na III Olkuskim Festiwalu Skrzypcowym
"Mały violinista"

Michał ORLIK z klasy p.Renaty Dziuby
II miejsce
w XV Świdnickich Konfrontacjach
Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych
II miejsce
w II Gdańskim Konkursie Skrzypcowym
III miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"
w Warszawie

Tymoteusz PAPIOR z klasy p.Tomasza Janeczki
II miejsce
w Wojewódzkim Konkursie Akordeonowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia

Laura PAWLIK z klasy p.Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie I st.
w XI Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

Paulina PIETRAS z klasy p.Franciszka Osadzina
II miejsce
w I Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st.
"Młodzi Mistrzowie Perkusji" w Brodnicy
szczególne wyróżnienie
w XV Przeglądzie Uczniów Klasy Perkusji
Szkół Muzycznych I st. im.Włodzimierza Skowery

Matylda PIWARSKA z klasy p.A. Kaczmarek-Bialic
III miejsce
(w duecie) w V Ogólnopolskim Konkursie
Duetów z Harfą w Cieszynie

Igor PLEŚNIAK z klasy p.Joanny Pilch
II miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Amelia ROGOWSKA z klasy p.Magdaleny Muchy
wyróżnienie
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Weronika RUCHAŁA z klasy p.Margarity Dancewicz
wyróżnienie I st.
w XI Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

Maciej SEGET z klasy p.Margarity Dancewicz
stypendysta
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
III miejsce
w XVII Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie

Alina SPYRKA z klasy p.Karoliny Jesionek
III miejsce
w XXII Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie
wyróżnienie
w VII Ogólnopolskim Konkursie
Instrumentów Dętych "Jupiter"
wyróżnienie
(w duecie) w XII Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

Maksymilian STECZEK z klasy p.Magdaleny Muchy
wyróżnienie
w VI Konkursie Pianistycznym im.C.Czernego
"Młodzi Wirtuozi" w Zamościu

Szymon SZOPA z klasy p.Alicji Murzynowskiej
III miejsce
w XVII Międzynarodowym Konkursie
"Talents for Europe" w Dolnym Kubinie
II miejsce
w Ogólnopolskich Konfrontacjach Wiolonczelowych
w Bydgoszczy
wyróżnienie
na IX Ogólnopolskim Forum
Młodych Instrumentalistów w Rybniku

Ziemowit ŚWITALSKI z klasy p. Joanny Pilch
stypendysta
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
I miejsce
w IV Konkursie im. Teodora Leszetyckiego
dla Młodych Pianistów w Łańcucie
Nagroda Specjalna
w IV Konkursie im. Teodora Leszetyckiego
dla Młodych Pianistów w Łańcucie
III miejsce
w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia w Warszawie

Olga UCIEKLAK z klasy p.A. Kaczmarek-Bialic
III miejsce
(w duecie) w V Ogólnopolskim Konkursie
Duetów z Harfą w Cieszynie
wyróżnienie
(w duecie) w XII Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

Julia WIDASZEK z klasy p.Joanny Pilch
I miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
w Katowicach

Julia ZAWIERUCHA z klasy p.Agnieszki Kalisz-Dzik
III miejsce
w II Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym
"Vivaldi 335" w Wieliczce

Amelia ŻUBER z klasy p.Alicji Murzynowskiej
wyróżnienie I st.
w XI Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

2011/2012
Maciej BERDZIK z klasy p.Roberta Czmoka
wyróżnienie
w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów
w Jaworznie

Maciej BIEGAS z klasy p. M. Pyrkosz
III miejsce
w VIII Konkursie "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu

Emilia BUJOCZEK z klasy p. M. Pyrkosz
II miejsce
(w duecie) w XII Ogólnopolskim Konkursie
Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

Paweł BYWALEC z klasy p. T. Janeczki
III nagroda
na XVIII Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej

Sebastian DUDA z klasy p. Joanny Pilch
wyróżnienie w grupie II
w I Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" w Zamościu

Wojciech DUDA z klasy p. B. Herzyk-Zowady
wyróżnienie w grupie II
w I Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" w Zamościu
wyróżnienie II stopnia w I grupie wiekowej
w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Miłosza Magina we Włocławku

Paweł ESZYK z klasy p. A. Mazanka
wyróżnienie
w II Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu

Michał HAŁOŃ z klasy P. Głombika
wyróżnienie
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Bartłomiej KISIEL z klasy p. M. Pyrkosz
I miejsce
w konkursie "Muzyka Polska" w Jeleniej Górze

Krzysztof KOSTRZEWSKI z klasy p. A. Mazanka
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla wybitnie uzdolnionych uczniów
katowickich szkół artystycznych
II miejsce
w V Polskich Spotkaniach Kontrabasowych w Mielcu
III miejsce
w II Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu

Magdalena MATUSZEK z klasy p. J. Klęk
wyróżnienie
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Beata OGRYZEK z klasy p. E. Iwan
II miejsce
(trio) w XXI Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

Antoni OLESIK z klasy p. K. Jaguszewskiego
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla wybitnie uzdolnionych uczniów
katowickich szkół artystycznych
I miejsce z wyróżnieniem
na Międzynarodowym Konkursie Marimbowym
"Marimba Festiva 2012" w Norymberdze
I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Wibrafonowym
XX Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego
DRUM FEST 2011
I miejsce
w Ogólnopolskich Przesłuchaniach
Uczniów Szkół Muzycznych I st.
Nagroda Specjalna
na Międzynarodowym Konkursie Marimbowym
"Marimba Festiva 2012" w Norymberdze
Nagroda Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej
za wykonanie utworu Anny Ignatowicz-Glińskiej
"Preludium I" - wersja na wibrafon
w Ogólnopolskich Przesłuchaniach
Uczniów Szkół Muzycznych I st.

Michał ORLIK z klasy p. R. Dziuby
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla wybitnie uzdolnionych uczniów
katowickich szkół artystycznych
I miejsce
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów
III miejsce
w XIV Świdnickich Konfrontacjach Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych I stopnia
III miejsce
w III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Łańcucie
wyróżnienie
w XII Konkursie Skrzypcowym "Janko Muzykant"
w Sochaczewie
nagroda
za najlepsze wykonanie utworu Janiny Garści
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Milan RABIJ z klasy p. F. Osadzina
wyróżnienie
w grupie zaawansowanej w Konkursie Zestawowym
w ramach II Podkarpackiego Dnia Perkusji
najmłodszy finalista
Ogólnopolskiego Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym
Mapex Drummer of Tomorrow
XX Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego
DRUM FEST 2011

Agnieszka RAIF z klasy p. A. Murzynowskiej
III miejsce
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Agnieszka SANOCKA z klasy P. Głombika
II miejsce
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Marta SAWCZYK z klasy p. J. Pilch
II miejsce
w konkursie "Muzyka Polska" w Jeleniej Górze

Maciej SEGET z klasy p. M. Dancewicz
II miejsce
w II Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu
II miejsce
w IV Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym
"Młody Polski Wiolonczelista" w Bochni

Konstancja SMYKOWSKA z klasy p. M. Pyrkosz
II miejsce
(w duecie) w XII Ogólnopolskim Konkursie
Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

Maksymilian STECZEK z klasy p. M. Pyrkosz
II miejsce
w konkursie "Muzyka Polska" w Jeleniej Górze

Izabela STEFAŃSKA z klasy p. M. Dancewicz
II miejsce
(trio) w XXI Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
wyróżnienie
w IV Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym
"Młody Polski Wiolonczelista" w Bochni
wyróżnienie
w II Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu

Szymon SZOPA z klasy p. A. Murzynowskiej
III miejsce
na VIII Ogólnopolskiego Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku
wyróżnienie
w V Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Łukasz ŚMIAŁKOWSKI z klasy p. A. Murzynowskiej wyróżnienie
w XI Oleśnickich Igraszkach Wiolonczelowych

Ziemowit ŚWITALSKI z klasy p. A. Kuchlewskiej
zwycięzca
V Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego
dla Dzieci
w młodszej kategorii wiekowej (do lat 12)
tytuł Złotego Wirtuoza
w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym
"Młody Wirtuoz"
w ramach VII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" w Sanoku
stypendysta
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
II miejsce
w XVII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
w Koninie
Nagroda im. Tatiany Shebanovej
w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym
"Młody Wirtuoz"
w ramach VII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" w Sanoku
Nagroda Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Zofii Czernow

Ewa WOJAKOWSKA z klasy p. A. Kuchlewskiej
II miejsce
(trio) w XXI Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.

2010/2011
Martyna BAŃSKA z klasy p. J. Pilch
II miejsce
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach

Miłosz BERDZIK z klasy p. F. Osadzina
III miejsce
(„Trio Perkusyjne”) w Ogólnopolskich Przesłuchaniach
Perkusyjnych Zespołów Kameralnych CEA w Radomiu

Maciej BIEGAS z klasy p. M. Pyrkosz
II miejsce
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym
organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach

Dominika BOJANOWSKA z klasy p. A. Murzynowskiej
wyróżnienie
w XV Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów
w Kłodzku

Piotr BYWALEC z klasy p. A. Kalisz-Dzik
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"

Sebastian DUDA z klasy p. Joanny Pilch
wyróżnienie
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach

Wojciech DUDA z klasy p. B. Herzyk-Zowady
wyróżnienie
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach
wyróżnienie
w X Międzynarodowym Konkursie
PRO BOHEMIA Ostrava 2011
wyróżnienie
(w trio) w XX Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

Emilia GRZYŚKA z klasy p. K. Jesionek
II miejsce
na VI Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone Fleciki"
w Rybniku

Krystyna JURSZA z klasy p. J. Gawron
I miejsce
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach

Bartłomiej KISIEL z klasy p. M. Pyrkosz
I miejsce w pierwszej grupie wiekowej (w duecie)
w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach

Michał KURPANIK z klasy p. M. Łukaszczyka
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla wybitnie uzdolnionych uczniów
katowickich szkół artystycznych
I nagroda
w X Międzynarodowym Konkursie
PRO BOHEMIA Ostrava 2011
III nagroda
w X Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie
wyróżnienie
w XVIII Śląskim Konkursie „Blacha dla najmłodszych”
w Dąbrowie Górniczej

Oliwia LATOPOLSKA z klasy p. K. Wieczorek
II miejsce
(w duecie) w XIII Dolnośląskim Konkursie Gitarowym
V miejsce
na XVI Muzycznym Festiwalu Ivana Ballu w Dolnym Kubinie

Paulina ŁASZCZUK z klasy p. K. Wieczorek
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla wybitnie uzdolnionych uczniów
katowickich szkół artystycznych
II miejsce
(w duecie) w XIII Dolnośląskim Konkursie Gitarowym
III nagroda
w IV Mikołajkowym Konkursie Gitarowym Dźwięk i Obraz
IV miejsce
na XVI Muzycznym Festiwalu Ivana Ballu w Dolnym Kubinie

Maciej MARCINOWICZ z klasy p. J. Klęk
wyróżnienie
na VII Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów
w Rybniku
laureat
Makroregionalnych Przesłuchań Skrzypcowych CEA

Paulina MATLAK z klasy p. M. Pyrkosz
I miejsce
(w duecie) w XX Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

Justyna MAZURKIEWICZ z klasy p. U Szygulskiej
III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie
Muzyki Instrumentalnej w Jaśle
laureatka
Makroregionalnych Przesłuchań Skrzypcowych CEA

Zuzanna MODLISZEWSKA z klasy p. U. Szygulskiej
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"
wyróżnienie
w XVIII Muzycznych Prezentacjach
Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej

Beata OGRYZEK z klasy p. E. Iwan
wyróżnienie
(w trio) w XX Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

Antoni OLESIK z klasy p. K. Jaguszewskiego
II miejsce
w kategorii Solista Szkoły Muzycznej I stopnia
w IV Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym w Warszawie
II miejsce
na Ogólnopolskim Forum Perkusyjnym
Szkół Muzycznych I stopnia we Wrocławiu
III miejsce
(„Trio Perkusyjne”) w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Perkusyjnych Zespołów Kameralnych CEA w Radomiu

Magdalena ORLIK z klasy p. M. Komorowskiej
III nagroda
w X Międzynarodowym Konkursie
PRO BOHEMIA Ostrava 2011

Michał ORLIK z klasy p. R. Dziuby
Nagroda Prezydenta Miasta Katowice
dla wybitnie uzdolnionych uczniów
katowickich szkół artystycznych
I miejsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Instrumentalnej
w Jaśle
I miejsce
w XVIII Muzycznych Prezentacjach
Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"
III miejsce
na VII Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów
w Rybniku

Igor PLEŚNIAK z klasy p. J. Pilch
II miejsce
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach

Milan RABIJ z klasy p. F. Osadzina
III miejsce
(„Trio Perkusyjne”) w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Perkusyjnych Zespołów Kameralnych CEA w Radomiu

Agnieszka SANOCKA z klasy p. P. Głombika
III miejsce
na VII Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów
w Rybniku

Maciej SEGET z klasy p. M. Dancewicz
I miejsce
w XV Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów
w Kłodzku
III miejsce
na VII Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów
w Rybniku

Alina SPYRKA z klasy p. K. Jesionek
I miejsce
(w duecie) w IV Ogólnopolskim Konkursie Duetów z Harfą w Cieszynie
wyróżnienie I stopnia
na VI Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone Fleciki"
w Rybniku
wyróżnienie II stopnia
w Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Sochaczewie

Maksymilian STECZEK z klasy p. M. Pyrkosz
I miejsce
(w duecie) w XX Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

Izabela STEFAŃSKA z klasy p. B. Herzyk-Zowady
wyróżnienie
(w trio) w XX Bystrzyckim Konkursie
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

Alina SZCZEPAN z klasy p. B. Herzyk-Zowady
III miejsce
w konkursie "Wiosna z fortepianem" w Sosnowcu

Ziemowit ŚWITALSKI z klasy p. A. Kuchlewskiej
I nagroda
w IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu
II miejsce
na VIII Międzynarodowym Festiwalu Młodych Pianistów
w Głubczycach

Olga UCIEKLAK z klasy p. A. Kaczmarek-Bialic
I miejsce
(w duecie) w IV Ogólnopolskim Konkursie Duetów z Harfą w Cieszynie

Julia WIDASZEK z klasy p. J. Pilch
II miejsce
(w duecie) w VI Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym organizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach
OGÓLNE

2015/2016

EMILIA ALBERTUSIAK
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

NINA ANDRZEJEWSKA
II miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

PAULINA ANTONIAK
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"

JULIA BˇK
Grand Prix
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

MARTA BEKIERZ
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

WERONIKA BITTNER
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"
III miejsce
w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie
"Stanisław Moniuszko - życie i twórczo¶ć"

FRANCISZEK BORGIEL
I miejsce
w szkolnych zawodach w tenisie stołowym
II miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"

KAMILA BORGIEŁ
III miejsce
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

EMILIA BROMBOSZCZ
III miejsce (w duecie)
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim

ZOFIA BUCHTA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

WERONIKA BYRSKA
I miejsce w konkursie literackim
"Moja opowie¶ć wigilijna"
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

MONIKA BYWALEC
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik

WIKTORIA CHŁOND
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Mój ¶wi±teczny anioł"

ANTONI CHYCKI
I miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

ZUZANNA CIACIEK
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

JULIA CYBULSKA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

MILENA CZAJKOWSKA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III

AGNIESZKA CZARKOWSKA
III miejsce
w szkolnym konkursie czytelniczym
"Nasi Przyjaciele z Bullerbyn"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III

HELENA CZECH
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III
II miejsce
w Zawodach Pływackich
o Mistrzostwo Katowic Szkół Podstawowych
II miejsce
w międzyszkolnym konkursie czytania
ze zrozumieniem dla uczniów klas III
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik

NEL DˇBROWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
IV miejsce
w XII Konkursie Twórczo¶ci Dziecięcej
"Przygoda z lektur±"

MACIEJ DUJCZYŃSKI
I miejsce
w szkolnych zawodach
w pływaniu wytrzymało¶ciowym

PAULINA DURCZOK
II miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

JAKUB FRANT
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
III miejsce
w I Miejskim Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym "Cztery Pory Roku"

ZUZANNA GANDYK
II miejsce
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

EMILIA GEMBALCZYK
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"

PATRYCJA GEVORGYAN
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"

NADIA GIERKA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"

ZUZANNA GIERSZ
I miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

LENA GINCKAJ
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

WOJCIECH GŁˇB
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie
"Stanisław Moniuszko - życie i twórczo¶ć"

MICHAŁ GNAJDA
II miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"

WERONIKA GÓRECKA
III miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"

WOJCIECH GÓRECKI
laureat
szkolnego konkursu czytelniczego

TYMON GÓRSKI
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

STEFANIA GRABIEC
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX

EMILIA GRZY¦KA
I nagroda w kategorii proza
w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim
"Moje inspiracje muzyczne" -
"Improwizacja nieokiełznana -
dĽwiękiem, piórem i pędzlem malowana"
w Nałęczowie
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Maks Matematyczny
laureatka
szkolnego konkursu czytelniczego
II miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
III miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym
wyróżnienie
w konkursie literackim "Moja opowie¶ć wigilijna"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

KAJA GWARDY¦
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
II miejsce
w szkolnym konkursie czytelniczym
"Nasi Przyjaciele z Bullerbyn"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"

MAJA GWARDY¦
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
III miejsce
w Miejskim Konkursie Matematycznym
dla uczniów klas III "W krainie matematyki"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"
wyróżnienie
w międzyszkolnym konkursie czytania
ze zrozumieniem dla uczniów klas III
wyróżnienie
w szkolnym konkursie czytelniczym
"Nasi Przyjaciele z Bullerbyn"

ZUZANNA GWIZDON
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"

RENATA HACZYKOWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym
laureatka
szkolnego konkursu czytelniczego
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

MARIA HERTLING
I miejsce
w szkolnych zawodach w tenisie stołowym

JERZY HOLEWA
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

KAROL HUGET
I miejsce w szkolnym konkursie
"Tańczyć każdy może"
I miejsce
w szkolnych zawodach w tenisie stołowym

AMELIA IWAN
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Maks Matematyczny
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik

ANNA JANECZEK
II miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym
II miejsce
w szkolnym konkursie
"Tańczyć każdy może"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

HANNA JANECZKO
I nagroda
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Jak Leonardo namaluj własn± Mona Lisę"
II miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
III miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

MAJA JARZYNA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

KAROLINA KAHNERT
II miejsce
w szkolnym konkursie
"Tańczyć każdy może"

ZUZANNA KICZKA
I miejsce (w duecie)
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
II miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
III miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

ALEKSANDRA KISZKA
I nagroda
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Ptaki, nasi skrzydlaci przyjaciele"

JAKUB KISZKA
wyróżnienie w kategorii wiekowej 6-9 lat
w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
"Kocham Polskę"

JAGODA KITA
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

MAJA KLIMAS
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Mój ¶wi±teczny anioł"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

EMILIA KOKOT
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Mój ¶wi±teczny anioł"

JULIA KOMANDER
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"

MAJA KOTKOWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Mój ¶wi±teczny anioł"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

IGA KORDEUSZ
I miejsce
w szkolnych zawodach
w pływaniu wytrzymało¶ciowym

LENA KOZIARSKA
II miejsce
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

EMILIA KRZESZOWIEC
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III

MAJA KUKUŁA
I miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"

MAJA KUNCIKOWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"
II miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"

DOMINIKA KUPCZYK
III miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - planeta"

MACIEJ KUZIEL
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"

MICHAŁ KUZIEL
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
nagroda
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik

MAŁGORZATA KWAPISZEWSKA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

MAJA MACH
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

SZYMON MALISZEWSKI
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik

PAWEŁ MASIUK
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

KALINA MĘDRYGAŁ
II miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

KAJA MYSIAKOWSKA
III miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - planeta"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

JULIA NIEDZIELA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

ANNA NOWAK
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

MARIA NOWAK
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

PATRYCJA NOWAK
Ii miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

HANNA OCZKO
I miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

ZOFIA OLESIK
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

RACHELA PAWLAK
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"
wyróżnienie
w konkursie literackim "Moja opowie¶ć wigilijna"

LAURA PAWLIK
III miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
III miejsce (w duecie)
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

PIOTR PECA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
I miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"
III miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

IGA PIEKARZ
I miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - planeta"

PAULINA PIETRAS
laureatka
szkolnego konkursu czytelniczego

DAGMARA POBOCHA
laureatka
wojewódzkiego konkursu poetyckiego
dla szkół podstawowych i gimnazjów
II miejsce
w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim OKNO
II miejsce w konkursie literackim
"Moja opowie¶ć wigilijna"
III miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

JAN PRUDŁO
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
II miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

KRZYSZTOF PRUDŁO
I miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"
II miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"

MARTA PUCHNIARSKA
I miejsce
w szkolnych zawodach w tenisie stołowym

ANNA RACHWAŁ
wyróżnienie
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Wiosenna pobudka"

WERONIKA RUCHAŁA
III miejsce
w szkolnym konkursie
"Tańczyć każdy może"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym
wyróżnienie
w konkursie literackim "Moja opowie¶ć wigilijna"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

PAWEŁ RUDNY
I miejsce
w szkolnych zawodach w tenisie stołowym

FILIP SIEKIERKA
II miejsce
w IV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
dla Dysortografików

NATALIA SIEMIONEK
I miejsce
w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim OKNO
I miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"

NICOLE SŁOTA
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie
"Stanisław Moniuszko - życie i twórczo¶ć"

KINGA SŁUPEK
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"

ZOFIA STELMACH
laureatka szkolnego konkursu czytelniczego
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"
wyróżnienie
w konkursie literackim "Moja opowie¶ć wigilijna"

JULIA STOLECKA
I miejsce
w szkolnych zawodach w tenisie stołowym

PIOTR STRAŃCZYK
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

HANNA SZANECKA
I miejsce
w szkolnym konkursie czytelniczym
"Nasi Przyjaciele z Bullerbyn"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

JAGODA SZEFFER
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

NATALIA SIEMIONEK
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"

NATALIA SZENDZIELORZ
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

MARIA SZEWERDA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
III miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym
wyróżnienie
w konkursie literackim "Moja opowie¶ć wigilijna"

EMILIA SZYMAŃSKA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I-III
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

IGA SZYMBORSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"
I miejsce
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

NATALIA SZYMCZYK
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"

MIŁOSZ ¦MIAŁKOWSKI
I miejsce (w duecie)
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

DEBORA TENGLER
I miejsce
w szkolnych zawodach
w pływaniu wytrzymało¶ciowym
wyróżnienie
w konkursie literackim "Moja opowie¶ć wigilijna"

HANNA TOMASZEWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie czytelniczym
"Nasi Przyjaciele z Bullerbyn"

MAKSYMILIAN UCHTO
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

MARTYNA UCHTO
I miejsce
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Moja stajenka"

MARTA UKLEJA
I nagroda w kategorii poezja
w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim
"Moje inspiracje muzyczne" -
"Improwizacja nieokiełznana -
dĽwiękiem, piórem i pędzlem malowana"
w Nałęczowie
II miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

ZOFIA UKLEJA
II miejsce
w szkolnym konkursie "Portret Nauczyciela"
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Najpiękniejsza niezapominajka"

NATALIA WAŁEK
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

DOROTA WĘGRZYN
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
laureatka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
II miejsce
w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie
"Stanisław Moniuszko - życie i twórczo¶ć"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"

EDYTA WĘGRZYN
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
I miejsce w konkursie literackim
"Moja opowie¶ć wigilijna"

AGATA WIECZOREK
I miejsce
w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie
"Stanisław Moniuszko - życie i twórczo¶ć"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
wyróżnienie
w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim OKNO

MAŁGORZATA WIERZCHAŁEK
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ¦wietlik
wyróżnienie
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

ANNA WIEWIÓRA
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

MARYLA WIKTORCZYK
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja ulubiona postać bajkowa"

JULIA WI¦NIEWSKA - KU¬NIK
I miejsce
w szkolnym konkursie "Bajkowa Plejada Gwiazd"

DOMINIK ZŁOCKI
wyróżnienie
w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Wiosenna pobudka"

POLA ŻEBROWSKA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - zwierzak"

AMELIA ŻUBER
laureatka
szkolnego konkursu czytelniczego
I miejsce w konkursie literackim
"Moja opowie¶ć wigilijna"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii"
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Mój ¶wi±teczny anioł"
II miejsce
w szkolnym konkursie "Eko - planeta"
III miejsce
w szkolnym konkursie fotograficznym
"Katowice - najciekawsze miejsca"

2014/2015

ZUZANNA GODLEWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret Pani Muzyki"
III miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Muzyka"

STEFANIA GRABIEC
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

RENATA HACZYKOWSKA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

ANNA JANECZEK
II miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Muzyka"
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret Pani Muzyki"

WERONIKA JANIK
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

MAJA JARZYNA
I miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Muzyka"

ALEKSANDRA KISZKA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

EMILIA KLEINERT
I miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Muzyka"

RACHELA PAWLAK
III miejsce
w konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

IGA PIEKARZ
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

JULIA SCHNEIDER
II miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Muzyka"

KINGA SŁUPEK
II miejsce
w konkursie plastycznym
"Portret Pani Muzyki"

DOROTA WĘGRZYN
III miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Muzyka"


ZUZANNA GODLEWSKA
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Muzyka"

2013/2014

MACIEJ BARON Va
IX miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym
I miejsce
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

MACIEJ BIEGAS Va
III miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
IX miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
laureat szkolnego konkursu czytelniczego
I miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

MACIEJ BILNICKI VIa
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Matematyki z Elementami Przyrody
laureat
Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
VI miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie
"Biblia i Przypowie¶ci Bibilijne"
laureat szkolnego konkursu czytelniczego
wyróżnienie
w szkolnym konkursie ortograficznym

EMILIA BROMBOSZCZ IIa
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"

JACEK BURZYK Vb
I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

MARTYNA BURZYŃSKA IVb
I miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"
nagroda za pokaz gimnastyki artystycznej
podczas szkolnego konkursu "Tańczyć każdy może"

JULIA BYRSKA Va
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
XV miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego
Wicemistrz Gramatyki Klas Pi±tych
wyróżnienie
w szkolnym konkursie ortograficznym

WERONIKA BYRSKA IIb
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

MONIKA BYWALEC IIIb
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
I miejsce
w XIII Miejskim Konkursie Ortograficznym
"Mali mistrzowie ortografii"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ł±ka niezapominajek"
I miejsce
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

PAWEŁ BYWALEC Vb
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
X miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie
"Biblia i Przypowie¶ci Bibilijne"

PIOTR BYWALEC VIb
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
XIV miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego
Wicemistrz Gramatyki Klas Szóstych
II miejsce
w międzyszkolnym konkursie "Mikołaj Górecki -
życie i twórczo¶ć kompozytora - w 80. rocznicę urodzin"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie ortograficznym

PATRYCJA CIASTKO Va
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
I miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

WERONIKA CICHY VIa
II miejsce
w VIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim OKNO

HELENA CZECH Ib
III miejsce
w XII Miejskim Konkursie Regionalno-Plastycznym
"Projekt Kartki na Godnie ¦więta"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret nauczyciela"

MAGDALENA DUDA Va
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym

KAJA GEVORGYAN Va
VII miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
II miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym
III miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

WOJCIECH GŁˇB IVa
laureat szkolnego konkursu "Tworzymy legendę"
Mistrz Gramatyki Klas Czwartych

KAROLINA GOROL IVa
III miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

WERONIKA GÓRECKA Ib
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret nauczyciela"

PIOTR GROMEK Vb
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

EMILIA GRZY¦KA IIIa
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
IX miejsce
w XX Miejskim Konkursie "Eko-Asy z III Klasy"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

JULIA GUC IIIb
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Witaminy - strażnicy zdrowia"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

KAJA GWARDY¦ Ia
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret nauczyciela"

MAJA GWARDY¦ Ia
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret nauczyciela"

ZUZANNA GWIZDON IVb
III miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Opowie¶ć wigilijna"

RENATA HACZYKOWSKA IIIa
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
IX miejsce
w XX Miejskim Konkursie "Eko-Asy z III Klasy"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim

MARIA HERTLING IIIa
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

ALICJA HORDYŃSKA IIb
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

AMELIA IWAN IIb
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

ANNA JANECZEK IIIa
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

HANNA JANECZKO IIb
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

STANISŁAW JANECZKO Va
VII miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
I miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym

WERONIKA JANIK IIIb
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ł±ka niezapominajek"
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"

PAWEŁ JAROMIN Va
I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

MAJA JARZYNA IIIb
III miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"

ANNA JASTRZEMBSKA VIa
wyróżnienie
w VII Ogólnopolskim Konkursie
Nauk Przyrodniczych "¦wietlik"

KRYSTYNA JURSZA VIa
I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
wyróżnienie
w VII Ogólnopolskim Konkursie
Nauk Przyrodniczych "¦wietlik"
Wicemistrz Gramatyki Klas Szóstych

AGATA KAFEL Va
III miejsce
w szkolnym konkursie mitologicznym

KAROLINA KAHNERT IVa
II miejsce
w szkolnym konkursie "Tańczyć każdy może"

ZUZANNA KICZKA IIIb
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

ALEKSANDRA KISZKA IIIb
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Witaminy - strażnicy zdrowia"

WIKTOR KLASZCZYK Va
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

IGA KORDEUSZ IVa
laureatka szkolnego konkursu
"I Ty możesz zostać ba¶niopisarzem"

EMILIA KRZESZOWIEC Ib
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

JULIA KU¬NIK Ib
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Moja ¶wi±teczna choinka"

MAŁGORZATA KWAPISZEWSKA IIIb
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Witaminy - strażnicy zdrowia"
III miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"

NATALIA LICZBERSKA Va
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
Wicemistrz Gramatyki Klas Pi±tych

DOROTA MALMOR VIb
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego z Elementami Historii
wynik bardzo dobry
w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Historyczny"
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w VII Ogólnopolskim Konkursie
Nauk Przyrodniczych "¦wietlik"
laureatka szkolnego konkursu czytelniczego
Mistrz Gramatyki Klas Szóstych
I miejsce
w szkolnym konkursie ortograficznym
I miejsce
w międzyszkolnym konkursie "Mikołaj Górecki -
życie i twórczo¶ć kompozytora - w 80. rocznicę urodzin"

DOMINIKA MAŃKOWSKA IVa
II miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

MIŁOSZ MARCINKOWSKI Va
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

PATRYCJA MARZEC Va
III miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
II miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym

MAGDALENA MATUSZEK VIb
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

ANNA MIKOŁAJCZYK VIb
I miejsce
w międzyszkolnym konkursie "Mikołaj Górecki -
życie i twórczo¶ć kompozytora - w 80. rocznicę urodzin"

WERONIKA MISZTAL Ib
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Moja ¶wi±teczna choinka"

OLIWIA MYCZKOWSKA Ia
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret nauczyciela"

MARIA NOWAK Ia
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"

HANNA OCZKO Ia
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym "Portret nauczyciela"

RACHELA PAWLAK IIIa
I miejsce
w V Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

JULIA PAWLIK VIa
wyróżnienie
w VII Ogólnopolskim Konkursie
Nauk Przyrodniczych "¦wietlik"
Wicemistrz Gramatyki Klas Szóstych
I miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Opowie¶ć wigilijna"
II miejsce
w szkolnym konkursie ortograficznym

FILIP PISKORSKI Vb
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
III miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
Mistrz Gramatyki Klas Pi±tych

MATYLDA PIWARSKA Va
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

IGOR PLE¦NIAK VIa
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

LAURA PŁATEK Ia
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim

DAGMARA POBOCHA IIIb
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Witaminy - strażnicy zdrowia"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

JAN PORĘBA Ib
laureat X Ogólnopolskiego Konkursu
Dziecięcej Twórczo¶ci Plastycznej
"Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna"

JAN PRUDŁO IIa
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

JULIA RASZEWSKA Vb
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
laureatka szkolnego konkursu czytelniczego
III miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Opowie¶ć wigilijna" II III miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie ortograficznym

AMELIA ROGOWSKA IIIa
III miejsce
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

PAWEŁ RUDNY IVa
III miejsce
w English Recitation Contest

MICHAŁ SALWA IVa
laureat szkolnego konkursu czytelniczego

JULIA SCHNEIDER Vb
II miejsce
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

MARIA SIARKOWSKA IVb
Grand Prix
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

NATALIA SIEKIERKA VIa
III miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"

NATALIA SIEMIONEK IVb
I miejsce
w English Recitation Contest
II miejsce
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

MAGDALENA SIUDA IIIb
II miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"

ALINA SPYRKA VIa
Mistrz Gramatyki Klas Szóstych

KOSMA STANEK Ib
laureat X Ogólnopolskiego Konkursu
Dziecięcej Twórczo¶ci Plastycznej
"Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna"

EMILIAN STANISZ Va
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"
VII miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
wyróżnienie
w szkolnym konkursie mitologicznym

ZOFIA STELMACH IVb
laureatka szkolnego konkursu
"I Ty możesz zostać ba¶niopisarzem"
I miejsce
w szkolnym konkursie "¦piewać każdy może"
Wicemistrz Gramatyki Klas Czwartych
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim
III miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"

JUSTYNA SUCHENEK IVb
II miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Opowie¶ć wigilijna"
II miejsce
w szkolnym konkursie "Moja stajenka betlejemska"

ALINA SZCZEPAN Va
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

MARIA SZEWERDA IIIa
IX miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie
"Biblia i Przypowie¶ci Bibilijne"
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ł±ka niezapominajek"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

JEREMI SZŁAPOWSKI Va
I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

WERONIKA SZOPA VIb
I miejsce
w szkolnym konkursie "Tańczyć każdy może"

ŁUKASZ ¦MIAŁKOWSKI IVb
II miejsce
w English Recitation Contest

ZIEMOWIT ¦WITALSKI VIa
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

KAROL TOMASZEWSKI IIIa
II miejsce
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

ROKSANA TOMECKA Vb
III miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
w Słuchaniu ze Zrozumieniem "The Bat Kid"

OLGA UCIEKLAK VIa
I miejsce
w szkolnym konkursie literackim "Opowie¶ć wigilijna"

MARTA UKLEJA IIIb
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"

ZOFIA UKLEJA Ia
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Moja rodzina jest najlepsza"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

JULIA WIECZOREK IIa
wyróżnienie
w szkolnym konkursie literackim
"Mój Pan i moja Pani piórem malowani"

MAŁGORZATA WIERZCHAŁEK IIb
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

DOROTA WĘGRZYN IVb
laureatka szkolnego konkursu "Tworzymy legendę"
laureatka szkolnego konkursu czytelniczego

EDYTA WĘGRZYN IIIb
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie
"Kangur Matematyczny"

ANNA WIEWIÓRA IIa
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

ALEKSANDRA WILK IIa
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Pisankowe szaleństwo"

WERONIKA ŻAK Vb
VIII miejsce
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

2012/2013

Tymoteusz ANISZEWSKI IV A
Mistrz Gramatyki Klas Czwartych

Martyna BAŃSKA VI A
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
laureatka
szkolnego Konkursu Czytelniczego
I miejsce
w szkolnym Konkursie "Tańczyć każdy może"

Maciej BARON IV A
II miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Maciej BIEGAS IV A
I miejsce
w English Recitation Contest

Maciej BILNICKI V A
laureat
Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
Mistrz Gramatyki Klas Pi±tych
Wicemistrz Ortografii Klas Pi±tych
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Weronika BITNER III B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Jacek BURZYK IV B
II miejsce
w English Recitation Contest

Martyna BURZYŃSKA III B
I miejsce
w Miejskim Konkursie Regionalnym
"Mieszkam na ¦lasku"

Julia BYRSKA IV A
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
wynik bardzo dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
wynik bardzo dobry
w Konkursie Języka Angielskiego FOX
I miejsce
w English Recitation Contest
II miejsce
w szkolnym konkursie "Jestem autorem ba¶ni"

Monika BYWALEC II B
najlepsza w klasach II
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
II miejsce
w Miejskim Konkursie Regionalnym
"Mieszkam na ¦lasku"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Paweł BYWALEC IV B
Wicemistrz Ortografii Klas Czwartych

Piotr BYWALEC V B
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
wynik dobry
w Konkursie Języka Angielskiego FOX
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Gaweł CELEBAN VI B
III miejsce
w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Okno"
laureat
szkolnego Konkursu Czytelniczego

Patrycja CIASTKO IV A
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
najlepsza w klasach IV
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

Magdalena DUDA IV A
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Panda"

Wojciech DUDA VI A
laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody
wynik bardzo dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

Kaja GEVORGYAN IV A
laureatka
szkolnego Konkursu Czytelniczego

Wojciech GŁˇB III A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Karolina GOROL III A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Konrad GRABOWSKI I A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Zuzanna GWIZDON III B
IV miejsce
w XIV Miejskim Konkursie "Piękno lektury.
Dobro i zło w bajkach i ba¶niach"

Emilia GRZY¦KA II A
najlepsza w klasach II
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
III miejsce
w Miejskim Konkursie Matematycznym
"Rusz Głow± Mały Pitagorasie"
II miejsce
w szkolnym Konkursie "¦piewać każdy może"

Emilia GRZY¦KA V B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas IV-VI
"Ozdoba Choinkowa"

Renata HACZYKOWSKA II A
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
II miejsce
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III

Michał HAŁOŃ VI B
laureat
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Wicemistrz Ortografii Klas Szóstych

Hanna JANECZKO I B
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Stanisław JANECZKO IV A
III miejsce
w szkolnym konkursie "Jestem autorem ba¶ni"

Maja JARZYNA III B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Anna JASTRZEMBSKA V A
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
laureatka
szkolnego konkursu "Projekty i pomysły literackie"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Zofia JĘDRYSIK III B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Krystyna JURSZA V A
I miejsce
w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Okno"

Zuzanna KICZKA II B
I miejsce
w Miejskim Konkursie "Pięknie piszę"
I miejsce
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Olaf KIELESZ VI B
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
wynik dobry
w Konkursie Języka Angielskiego FOX

Magdalena KLAJA IV B
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Wiktor KLASZCZYK IV A
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
wynik dobry
w Konkursie Języka Angielskiego FOX
Wicemistrz Gramatyki Klas Czwartych
III miejsce
w English Recitation Contest

Klara KLEPACZ V B
II miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Magdalena KLIMCZAK I A
II miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Maria KOZA VI A
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie "¦piewać każdy może"

Artur KUBAN III A
I miejsce
w Miejskim Konkursie Regionalnym
"Mieszkam na ¦lasku"

Zuzanna KUNIKOWSKA VI B
wynik dobry
w Konkursie Języka Angielskiego FOX

Aurelia LATOPOLSKA V A
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
III miejsce
w szkolnym Konkursie "¦piewać każdy może"

Natalia LICZBERSKA IV A
Wicemistrz Ortografii Klas Czwartych
II miejsce
w szkolnym Konkursie "Tańczyć każdy może"

Katarzyna MACIˇG IV A
wyróżnienie
w English Recitation Contest

Dorota MALMOR V B
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Panda"
wynik bardzo dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrz Ortografii Klas Pi±tych
I miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Mikołaj MANOWSKI V A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Maciej MARCINOWICZ VI B
laureat
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
V miejsce
w etapie dekanalnym XVIII Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych
Mistrz Ortografii Klas Szóstych

Karolina MARZEC IV B
Mistrz Gramatyki Klas Czwartych

Patrycja MARZEC IV A
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Panda"
I miejsce
w szkolnym konkursie "Jestem autorem ba¶ni"
Wicemistrz Gramatyki Klas Czwartych

Zuzanna MODLISZEWSKA V B
II miejsce
w szkolnym Konkursie "¦piewać każdy może"

Filip NGUYEN MANH NHAT ANH II B
I miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Sonia OKRĘGLICKA VI B
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"

Antoni OLESIK VI B
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrz Gramatyki Klas Szóstych

Rachela PAWLAK II A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Julia PAWLIK V A
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
Wicemistrz Gramatyki Klas Pi±tych
laureatka
szkolnego konkursu "Projekty i pomysły literackie"
Mistrz Ortografii Klas Pi±tych
III miejsce
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas IV-VI
"Ozdoba Choinkowa"

Iga PIEKARZ II B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Filip PISKORSKI IV B
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"

Matylda PIWARSKA IV A
laureatka
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego "Albus"
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Panda"
Mistrz Gramatyki Klas Czwartych
II miejsce
w szkolnym Konkursie "Tańczyć każdy może"

Dagmara POBOCHA II B
II miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Emilia POLEDNIK III B
III miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Jan PRUDŁO I A
II miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
III miejsce
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III

Agata PRZYŁUCKA IV A
II miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas IV-VI
"Ozdoba Choinkowa"

Kinga PUCHNIARSKA II B
wyróżnienie
w XI Miejskim Konkursie Regionalno-Plastycznym

Paulina RADZIK V A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie "¦piewać każdy może"

Julia RASZEWSKA IV B
laureatka
szkolnego Konkursu Czytelniczego
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Daria RASZYK IV A
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
III miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas IV-VI
"Ozdoba Choinkowa"

Karolina REGUŁA IV B
I miejsce
w szkolnym konkursie "Jestem autorem ba¶ni"
Mistrz Ortografii Klas Czwartych

Amelia ROGOWSKA II A
II miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Paweł RUDNY III A
najlepszy w klasach III
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

Weronika SASIM II A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III

Marta SAWCZYK IV A
I miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas IV-VI
"Ozdoba Choinkowa"
I miejsce
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela"

Maria SIARKOWSKA III B
I miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Natalia SIEKIERKA V A
III miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
dla Dysortografików

Natalia SIEMIONEK III B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Nikola SŁOTA III A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III

Alina SPYRKA V B
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Emilian STANISZ IV A
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"

Justyna SUCHENEK V B
I miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
dla Dysortografików

Maria SZEWERDA II A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Ziemowit ¦WITALSKI V A
Wicemistrz Gramatyki Klas Pi±tych

Karol TOMASZEWSKI II A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III

Roksana TOMECKA IV B
II miejsce
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela"

Olga UCIEKLAK V B
III miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Marta UKLEJA II B
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
II miejsce
w Miejskim Konkursie Regionalnym
"Mieszkam na ¦lasku"

Dorota WĘGRZYN III B
wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

Julia WIDASZEK VI A
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Albus"
I miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
Wicemistrz Gramatyki Klas Szóstych

Julia WIECZOREK I A
I miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

Kinga WIESZAŁA I A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie "Portret nauczyciela" dla kl.I-III

Anna WIEWIÓRA I A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Maryla WIKTORCZYK II B
I miejsce
w XI Miejskim Konkursie Regionalno-Plastycznym

Maksymilian WRZOSEK IV B
III miejsce
w szkolnym Konkursie "Tańczyć każdy może"

Mateusz WYSZYŃSKI IV B
III miejsce
w szkolnym konkursie "Jestem autorem ba¶ni"
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Magdalena ZALEJSKA VI B
I miejsce
w szkolnym Konkursie "¦piewać każdy może"

Weronika ŻAK IV B
II miejsce
w szkolnym konkursie "Jestem autorem ba¶ni"

Amelia ŻUBER I A
III miejsce
w szkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III
"Ozdoba Choinkowa"

2011/2012
Martyna BAŃSKA V A
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
laureatka
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Maciej BIEGAS III A
I miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III
II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
"Od rzeczy do rzeczy"
wyróżnienie
w eliminacjach regionalnych
Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKR
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Maciej BILNICKI IV A
laureat
Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
I miejsce
w szkolnym Konkursie Ortograficznym
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Weronika BITTNER II B
II miejsce
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Jakub BORGIEL VI B
I miejsce
(zespołowo) w szkolnym Konkursie
Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Emilia BUJOCZEK V A
laureatka
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Olga BURY V A
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Julia BYRSKA III A
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Piotr BYWALEC IV B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wyróżnienie
w VI Konkursie Solfeżowym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Częstochowie

Gaweł CELEBAN V B
laureat
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Weronika CICHY IV A
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Magdalena DUDA III A
II miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Sebastian DUDA V A
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Wojciech DUDA V A
laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
z Elementami Przyrody
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
III miejsce
w szkolnym Konkursie Ortograficznym

Aleksandra GARGAS VI B
wyróżnienie
w Otwartym Charytatywnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne życzliwo¶ci"

Piotr GROMEK III B
I miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Michał HAŁOŃ V B
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
II miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Maciej HENEL-CELIS VI B
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim

Maria JANECZKO V B
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
III miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Stanisław JANECZKO III A
I miejsce
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"
III miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Weronika JANIK I B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Krystyna JURSZA IV A
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Agata KAFEL III A
II miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Maria KAWALEC VI A
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Martyna KCIUK VI B
I miejsce
w szkolnym Konkursie Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Olaf KIELESZ V B
stypendysta
Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
wyróżnienie
w XIV edycji Konkursu Plastycznego
"Bohunowa Paleta 2011"

Bartłomiej KISIEL IV A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Aleksandra KISZKA I B
III miejsce
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Wiktor KLASZCZYK III A
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Michał KOBIELA VI A
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny

Iga KORDEUSZ II A
III miejsce
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Dorota KOWALSKA IV B
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Maria KOZA V A
III miejsce
w szkolnym Konkursie Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Natalia KUBI¦ VI B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
laureatka
szkolnego Konkursu Ekologicznego

Łucja KUNIKOWSKA V B
wynik bardzo dobry
w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu
Języka Angielskiego FOX

Viviana LABER V B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Natalia LICZBERSKA III A
Wicemistrz Ortografii
w konkursie ortograficznym "W bajecznej krainie kwiatów"

Dorota MALMOR IV B
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Magdalena MANOWSKA VI A
II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
dla Dysortografików

Zuzanna MAŃKA V B
laureatka
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
I miejsce
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Miłosz MARCINKOWSKI III A
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Maciej MARCINOWICZ V B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
I miejsce
w szkolnym Konkursie Ortograficznym
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Patrycja MARZEC III A
I miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Magdalena MATUSZEK IV B
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny

Justyna MAZURKIEWICZ VI B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Alicja MĘDRYGAŁ V B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Anna MIKANIK VI B
finalistka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego z Elementami Historii
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
V miejsce
w etapie dekanalnym
XVII Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"
laureatka
szkolnego Konkursu Ekologicznego

Julianna MORGA VI B
I miejsce
(zespołowo) w szkolnym Konkursie
Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"
II miejsce
w szkolnym Konkursie Ortograficznym

Blanka MORYC VI B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
I miejsce
(zespołowo) w szkolnym Konkursie
Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Anna NOWAK VI B
finalistka
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego z Elementami Historii
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
I miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
II miejsce
w szkolnym Konkursie Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"
laureatka
szkolnego Konkursu Ekologicznego
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"
nagroda publiczno¶ci
w szkolnym Konkursie Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Beata OGRYZEK VI A
II miejsce
w VI Konkursie Solfeżowym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Częstochowie

Sonia OKRĘGLICKA V B
laureatka
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
I miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym
II miejsce
w szkolnym Konkursie Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Antoni OLESIK V B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Julia PAWLIK IV A
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Filip PISKORSKI III B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny

Matylda PIWARSKA III A
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Igor PLE¦NIAK IV A
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Dagmara POBOCHA I B
wyróżnienie
w II Miejskim Konkursie "Pięknie piszę"

Wiktor POZIOMNICKI V B
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Milan RABIJ VI B
I miejsce
(zespołowo) w szkolnym Konkursie
Wokalno-Instrumentalnym
"¦piewać każdy może"

Paulina RADZIK IV A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim

Agnieszka RAIF VI B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny

Karolina REGUŁA III B
III miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Paweł RUDNY II A
III miejsce
w II Miejskim Konkursie "Pięknie piszę"

Agnieszka SANOCKA V A
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Julia SCHNEIDER III B
III miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Maciej SEGET IV B
III miejsce
w VI Konkursie Solfeżowym
dla Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Częstochowie
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Maria SIARKOWSKA II A
II miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III

Natalia SIEMIONEK II B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III

Alina SPYRKA IV B
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Emilian STANISZ III A
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III

Izabela STEFAŃSKA VI A
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Alina SZCZEPAN IV A
wynik dobry
w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu
Języka Angielskiego FOX

Weronika SZOPA IV B
III miejsce
w szkolnym Konkursie Ortograficznym

Filip SZOSTEK III B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III

Wiktoria ¦CIEBURA III A
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie
na Najbardziej Pomysłowego "Ekoludka"

Wiktoria TARNOWSKA VI A
nagroda
w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
na ¦wi±teczn± Kartkę Bożonarodzeniow±

Julia WIDASZEK V A
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
laureatka
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
II miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym

Ewa WOJAKOWSKA VI A
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Mateusz WYSZYŃSKI III B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny

Julia ZALEJSKA III B
III miejsce
w Konkursie Czytelniczym "Nasi przyjaciele z Bullerbyn"

Malwina ZIELONKA VI A
laureatka
szkolnego Konkursu Ekologicznego
wyróżnienie
w XVI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

Halina ŻMIJ V B
laureatka
szkolnego Konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
III miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Z ksi±żk± za pan brat"

2010/2011
Martyna BAŃSKA IV A
36 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Maciej BERDZIK IV B
25 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
II miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Miłosz BERDZIK VI B
wynik dobry
w Konkursie z Języka Angielskiego FOX 2011
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Emilia BUJOCZEK IV A
wyróżnienie
w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Kornelia FRANKE V B
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce mitologicznej

Aleksandra GARGAS V B
II miejsce
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Moja firma portretowa - moje fascynacje twórczo¶ci± Witkacego"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce mitologicznej

Sylwia GAZDOWICZ V A
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce mitologicznej

Karolina GÓRNY VI B
wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Okno"
wyróżnienie
w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Maciej HENEL-CELIS V B
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce mitologicznej

Krystyna JURSZA III A
laureatka
konkursu plastycznego w ramach akcji
Zachowaj TrzeĽwy Umysł organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

Maria KAWALEC V A
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Olaf KIELESZ IV B
32 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Michał KOBIELA V A
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce mitologicznej

Szymon KOZIOŁEK VI A
wyróżnienie
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Moja firma portretowa - moje fascynacje twórczo¶ci± Witkacego"
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Michalina KRZEMIEŃ VI B
3 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
III miejsce
w etapie dekanalnym
XVI Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych
I miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI

Natalia KUBI¦ V B
I miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas pi±tych
laureatka
szkolnego konkursu dla klas V
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej".

Alicja KU¦PIK VI A
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Oliwia LATOPOLSKA V B
III miejsce
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Moja firma portretowa - moje fascynacje twórczo¶ci± Witkacego"

Julia LICZBERSKA V A
laureatka
szkolnego konkursu dla klas V
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej".

Ksenia MAKAŁA VI B
II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Okno"

Magdalena MANOWSKA V A
I miejsce
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Moja firma portretowa - moje fascynacje twórczo¶ci± Witkacego"

Maciej MARCINOWICZ IV B
9 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
21 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Justyna MAZURKIEWICZ V B
II miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas pi±tych
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Anna MIKANIK V B
wyróżnienie
w konkursie plastycznym "Plakat ekologiczny" zorganizowanym przez Urz±d Miasta Katowice
III miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas pi±tych
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"
laureatka
szkolnego konkursu dla klas V
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej".

Julianna MORGA V B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas pi±tych

Blanka MORYC V B
laureatka
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Julia MO¦ III A
laureatka
konkursu plastycznego w ramach akcji
Zachowaj TrzeĽwy Umysł organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

Julia NIKOLISZAK VI B
wyróżnienie
w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Anna NOWAK V B
7 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w I Regionalnym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci
"Po drugiej stronie tęczy"
wyróżnienie
w konkursie plastycznym "Plakat ekologiczny" zorganizowanym przez Urz±d Miasta Katowice
Grand Prix
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas pi±tych
laureatka
szkolnego konkursu dla klas V
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej".

Sonia OKRĘGLICKA IV B
28 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
laureatka
konkursu plastycznego w ramach akcji
Zachowaj TrzeĽwy Umysł organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

Antoni OLESIK IV B
32 miejsce w województwie
w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

Agnieszka RAIF V B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas pi±tych

Karolina REGUŁA II B
III nagroda
w IX edycji Miejskiego Konkursu Regionalno - Plastycznego "Projektowanie ozdób ¶l±skich strojów kobiecych"

Izabela STEFAŃSKA V A
II miejsce
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Moja firma portretowa - moje fascynacje twórczo¶ci± Witkacego"
laureatka
szkolnego konkursu dla klas V
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej".

Oksana SZŁAPOWSKA VI A
wyróżnienie
w XV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury

Jakub TOMASZEWSKI VI B
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Michał WANOT VI A
laureat
szkolnego konkursu "Z ksi±żk± za pan brat"

Julia WIDASZEK IV A
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI

Małgorzata ZYGMUNT V A
laureatka
konkursu plastycznego w ramach akcji
Zachowaj TrzeĽwy Umysł organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

Anna ŻAROWSKA VI B
wyróżnienie
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Moja firma portretowa - moje fascynacje twórczo¶ci± Witkacego"

2009/2010

Danuta BAŃCZYK V A
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur
laureatka
szkolnego konkursu literacko-plastycznego
"Chopin w moich oczach"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Fryderyka Chopina"

Miłosz BERDZIK V B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
I miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Kamila BORZEMSKA VI A
III miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"

Jakub BRODACKI VA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur
laureat
szkolnego konkursu literacko-plastycznego
"Chopin w moich oczach"

Kinga BUCZKOWSKA VIA
Mistrz Ortografii Klas Szóstych
Wicemistrz Gramatyki Klas Szóstych

Olga BURY IIIA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Natalia BYRDY VIA
III miejsce
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Piotr BYWALEC IIB
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Karol CHACHURSKI VIB
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"

Kamil CZUDEJ VIA
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Wielka Brytania w moich oczach"

Anna DAWAL VI A
wyróżnienie
w międzyszkolnym konkursie recytatorskim
"Poezja Czesława Miłosza"
I miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Sebastian DUDA IIIA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Wojciech DUDA IIIA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur
wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Martyna DZIECHCIARZ VA
laureatka
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Filip GAWROŃSKI VIB
I miejsce
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Karolina GÓRNY V B
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
Mistrz Gramatyki Klas Pi±tych
Mistrz Ortografii Klas Pi±tych
I miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V
laureatka
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Martyna GUMIENNA IVA
II miejsce
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Wiktoria JANIK VB
wyróżnienie
w XVI Ogólnoplskim Konkursie na Pracę z Literatury

Karol JARZYNA IVA
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Krystyna JURSZA IIA
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Dagmara KARANDYS IIB
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Maria KAWALEC IVA
Mistrz Gramatyki Klas Czwartych
Mistrz Ortografii Klas Czwartych
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Olaf KIELESZ IIIB
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Fabian KLIMANEK IVA
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim języka angielskiego

Patryk KMIEĆ VIA
wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Michalina KNAPIK VIA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"

Maja KOBIELSKA IVB
Wicemistrz Gramatyki Klas Czwartych

Mariusz KOZIEŁ VB
laureat
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Szymon KOZIOŁEK VA
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Ba¶ń
laureat
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Michalina KRZEMIEŃ V B
wynik bardzo dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Ba¶ń
Mistrz Gramatyki Klas Pi±tych
II miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
laureatka
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Klaudia KULAWIK VIA
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Małgorzata KURKIEWICZ VIA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Alicja KU¦PIK VA
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Ba¶ń
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Julia LICZBERSKA IVA
laureatka
szkolnego konkursu literacko-plastycznego
"Chopin w moich oczach"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Ksenia MAKAŁA VB
laureatka
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Magdalena MANOWSKA IVA
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Miłosz MARCINKOWSKI IA
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Maciej MARCINOWICZ IIIB
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Magdalena MATUSZEK IIB
wynik bardzo dobry
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Anna MIKANIK IVB
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
I miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim języka angielskiego
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Aleksandra MIKOŁAJCZYK VA
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Ba¶ń
laureatka
szkolnego konkursu
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Julianna MORGA IVA
Wicemistrz Ortografii Klas Czwartych

Marlena MROŻEK VIA
finalistka
konkursu interdyscyplinarnego
organizowanego przez Kuratorium O¶wiaty
wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
Mistrz Gramatyki Klas Szóstych
Wicemistrz Ortografii Klas Szóstych
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Julia NIKOLISZAK VB
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Ba¶ń
wyróżnienie
w Konkursie Wiedzy o Fryderyku Chopinie
II miejsce
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V

Anna NOWAK IV B
II miejsce
w międzyszkolnym konkursie recytatorskim
"Poezja Czesława Miłosza"
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VI
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"

Sonia OKRĘGLICKA IIIB
I miejsce w kraju
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny

Antoni OLESIK IIIB
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur

Karolina PACZUŁA VIA
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Jakub PAŁKA V B
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V

Weronika PAŃTA VB
wyróżnienie
w IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Żywiołaki"
III miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Fryderyka Chopina"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Ożywione ¶mieci - przyjaciele dzieci"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie plastycznym
"Wielka Brytania w moich oczach"

Agnieszka RAIF IVB
wyróżnienie
w szkolnym konkursie recytatorskim języka angielskiego

Ignacy SIARKOWSKI VIB
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Wielka Brytania w moich oczach"

Izabela STEFAŃSKA IVA
II miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim języka angielskiego
wyróżnienie
w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym
"Bioróżnorodno¶ć wokół nas"

Kinga SZEMER VIB
I miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Fryderyka Chopina"

Oksana SZŁAPOWSKA V A
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkusie Matematycznym Kangur
wynik dobry
Konkursie Języka Angielskiego FOX
Wicemistrz Ortografii Klas Pi±tych
wyróżnienie
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Wielka Brytania w moich oczach"

Monika ¦MIEJA VA
wyróżnienie
w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Ba¶ń
laureatka
szkolnego konkursu literacko-plastycznego
"Chopin w moich oczach"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"
wyróżnienie
w szkolnym konkursie "Wielka Brytania w moich oczach"

Orest TERESZCZUK VA
wynik dobry
w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny
Wicemistrz Ortografii Klas Pi±tych

Jakub TOMASZEWSKI V B
III miejsce
w szkolnym Konkursie Mitologicznym dla klas V
wyróżnienie
w szkolnym konkursie
"Jestem redaktorem gazety mitologicznej"

Ewa WOJAKOWSKA IVA
III miejsce
w szkolnym konkursie recytatorskim języka angielskiego

Anna ŻAROWSKA VB
II miejsce
w szkolnym konkursie plastycznym
"Portret Fryderyka Chopina"